Gatavots kā mājās!

Mājas virtuves ēdināšanas bizness uzsākts 2007.gadā Ainažos.

Uzņēmuma ikdienas mērķis ir sniegt klientam patīkamu pieredzi Mājas virtuves restorānos, kas rodas garšīgu un augstas kvalitātes produktu un profesionālas apkalpošanas rezultātā. Gardā Mājas virtuves ēdienu garša ir radusies ilgas un neatkarīgas produktu izpētes un stingru kvalitātes standartu rezultātā. Mājas virtuves pamata piedāvājumu klāsts ir ļoti dažāds. Mājas virtuves ēdiens lielākoties pazīstams ar ēdienu pagatavošanas veidu, tas tiek gatavots pēc pasūtījuma īpaši katram restorāna viesim.

PRODUKTI VISIEM – JAUNIEM UN VECIEM

Mājas virtuves moto: "Gardi paēst" nozīmē, ka Mājas virtuves produktu izvēlē rūpējamies par dažādu kulinārijas prasību nodrošināšanu, sākot no salātiem līdz otrajiem ēdieniem. Mājas virtuves zīmes augsto kvalitāti nodrošina stingrā kontrole attiecībā uz produktu ražošanu, higiēnu un klientu apkalpošanu. Produktu un izejvielu piegādātāji tiek rūpīgi izvērtēti, un katrs no tiem paraksta kvalitātes līgumu. Svaigās izejvielas tiek pārbaudītas un iegādātas, pamatojoties uz stingriem kvalitātes standartiem.

ATBILDĪBA PAR APKĀRTĒJO VIDI

Mājas virtuves restorānos mēs rūpējamies, lai tiktu ievēroti visi apkārtējās vides aizsardzības jautājumi. Izmantotais iepakojums tiek savākts un pārstrādāts ar SIA "Zaļā josta" palīdzību, tādejādi nodrošinot videi draudzīga uzņēmuma statusu.

LAIPNI LŪDZAM MŪSU MĀJAS VIRTUVES RESTORĀNĀ AINAŽOS!