HESBURGER DARBINIEKU STĀSTI #27

“Man ir ļoti paveicies ar savu komandu!”

Gunita, Deglavas ielas restorāna vadītāja

Gunita sevi par daļu no Hesburger ģimenes uzskata jau teju 14 gadus. Sākotnēji Gunita darba meklējumos bija gājusi uz Origo restorānu, taču viņai ieteica pieteikties Alfas restorānā, kur arī Gunita sākas savas darba gaitas kā instruktore, vēlāk – maiņas vadītāja. Pēc 5 nostrādātiem gadiem, Gunita pārgāja uz restorānu Brīvības ielā 62, kur pusotra gada laikā, esot vadītājas statusā, palīdzēja restorānam iegūt labākā Hesburger restorāna apbalvojumu. Tagad Gunita vada Deglavas ielas restorānu.

Gunita uzskata, ka šajā darbā nav rutīnas – pienākumi ir tik dažādi un ikvienu no tiem Gunita veic ar prieku, piemēram, viņa pilda gan apkopējas, gan pārdevējas, gan vadītājas, gan arī psiholoģes lomu savā restorānā. Jautāsiet – psiholoģes ? Jā! Gunitai ir ļoti svarīgi, lai ikviens darbinieks tiktu uzklausīts, un viņa ir gatava dot otro vai pat trešo iespēju darbiniekam, ja redz, ka to tiešām ir pelnījis.

Ikdienā neiztikt arī bez kurioziem atgadījumiem. Gunita atminas gadījumu, kas noticis, kad tikko sākusi darbu Alfas restorānā. Toreizējā vadītāja Linda strādāja virtuvē, bet Gunita pie kases. Klients pasūtījis vistas burgeru un nododot pasūtījumu Lindai, viņa bija saukusi: “ Vistiņa!”. Lindai bija licies, ka Gunita sauc: “Lindiņa” un viņa atskrējusi sakot: “Jā?”. Atceroties šo gadījumu, Gunita smejas.

Uz jautājumu – kādus kolēģus vēlies redzēt savā komandā, Gunita atzīst, ka tādi, kādus vēlas, vienmēr jau ir bijuši viņas komandā. Viņa piekrīt teicienam: “Attieksme rada attieksmi”, tāpēc savstarpējās attiecības un sapratni Gunita vērtē ļoti augstu. “Ja cilvēkam patiešām patīk tas, ko viņš dara, tad tas arī tā ieilgst uz 14 gadiem” Gunita smejot saka.

Gunita ir divu bērnu māmiņa un kopā ar dēliņu un pusaugu meitu brīvajā laikā dodas pārgājienos, kā arī labprāt bauda piknikus pie dabas krūts ar Hesburger iecienīto kafiju. Lielu daļu sava brīvā laikā Gunita velta savam hobijam – akvārijiem. Kopā mājās viņai ir 4 lieli akvāriji, kuru kopējais tilpums pārsniedz 600 litrus. Iespaidīgi, vai ne?

 

 

10.12.2021