HESBURGER DARBINIEKU STĀSTI #15

No darbinieka par restorāna vadītāju vienas dienas laikā

Apritējuši nu jau 10 gadi, kopš Kristina Milta aizvadīja savu pirmo darba dienu Hesburger. Tolaik viņa bija nupat kā atgriezusies Latvijā pēc dzīves Īrijā un nolēma iemēģināt rokas darbā Hesburger. Kristinas pirmā darba diena tirdzniecības centra Origo restorānā bija patiess izaicinājums, jo dienu no dienas šajā restorānā maltīti ietur vairāki simti cilvēku. Kristina veiksmīgi pievarēja savu pirmo darba dienu un saņēma ne tikai atzinīgus vārdus no jaunajiem kolēģiem, bet arī piedāvājumu kļūt par Saldus restorāna vadītāju, kur tobrīd noritēja aktīvs darbs pirms restorāna atklāšanas un tika veidota jauna komanda. Protams, pirms jaunā amata pienākumu pildīšanas, Kristina cītīgi apguva restorāna vadītājas pienākumus Hesburger reģionālo vadītāju uzraudzībā. Nav brīnums, kāpēc Kristina darbu sauc par savām otrajām mājām – viņa ir restorāna vadītāja kopš tā atvēršanas un ir augusi kopā ar restorānu Saldū.

Lai gan uzsākt darba gaitas jaunā uzņēmumā un uzreiz ieņemt restorāna vadītājas amatu jau vien ir izaicinājums, Kristina atzīst, ka savas karjeras sākumā viņa uzreiz iemācījās, kā apdomīgi un ar vēsu prātu rīkoties paaugstināta stresa situācijās un iepriecināt pat neapmierinātāko klientu.

Veicot restorāna vadītājas pienākumus, Kristinai jāspēj izveidot un vadīt vienotu komandu, kas ikdienā rūpējas par klientu ērtībām, taču viņa pati par savas darba dienas saldo ēdienu uzskata klientu apkalpošanu. Viņa atzīst, ka vislielāko prieku rada garda burgera pagatavošana un pastāvīgo klientu satikšana, kuri Saldus Hesburger apmeklē jau kopš tā atklāšanas.

Strādājot ātrās ēdināšanas restorānā, interesantu gadījumu netrūkst – ne vienu reizi vien restorānā sanācis apkalpot Latvijā zināmus mūziķus, sabiedrības dāmas. Kristina smejas, ka Saldus restorānā varētu izveidot īpašo slavas sienu.

“Vienotas komandas darbs = laimīgi un apmierināti klienti,” tāds ir Kristinas ikdienas moto, tāpēc savā komandā viņa labprāt uzņemtu vēl kādu smaidīgu un atbildīgu kolēģi, lai kopā pievarētu ikdienas mazos un lielos izaicinājumus.

 

 

3.12.2020.