HESBURGER DARBINIEKU STĀSTI #18

“Hesburger var iegūt ne tikai darba pieredzi, bet arī draugus uz mūžu!”

Marija, Olaines restorāna vadītāja

Var droši teikt, ka Marija savā darbavietā jūtas kā zivs ūdenī. Un tas nenāk kā pārsteigums – Marija Hesburger komandā ir jau no 2008. gada, tātad ar ievērības cienīgu darba stāžu un grandioziem pieredzes stāstiem! Pirmos deviņus gadus strādājot tirdzniecības centra “Olimpia” restorānā, tālāk ceļi aizveda uz Skanstes ielas restorānu Rīgā, kur divu gadu laikā sasniedzot augstu rezultātus, restorāns ieguva labākā restorāna titulu. Marija ir ļoti lepna par paveikto, jo jau tad, kad viņai bija piedāvāts šī restorāna vadītājas amats, viņa to uzskatīja par signālu, ka viņas darbs ir patiesi novērtēts. Šobrīd Marija vada Olaines restorānu.

Marija vislabāk jūtas, strādājot virtuvē un komunicējot ar kolēģiem. Viņa uzskata, ka draudzīga komanda ir viena no veiksmīga darba atslēgām. Strādājot “Olimpia” restorānā viņa iepazinās ar savu labāko draudzeni, un šī tikšanās ir izveidojusies par skaistu draudzību 14 gadu garumā.

Marijas acīs ir dzirksts ne tikai runājot par darba panākumiem, bet arī, protams, par savu ģimeni. Viņasprāt, ir ļoti svarīgi atbalstīt savu bērnu aizraušanās, tāpēc viņa agrāk, kad dēls vēl trenējās futbolā, regulāri brauca uz viņa spēlēm visā Latvijā, kā arī apmeklēja meitas karatē čempionātus. Marija pat apsver domu pati sākt apmeklēt karatē nodarbības, jo uzskata to par tiešām vērtīgu sporta veidu. Tāpat viņa iecienījusi pastaigas gar jūru, malkojot Hesburger zemeņu-banānu smūtiju, kā arī piekopj jogu, izaicinot savu ķermeni uz īstenu lokanības un izturības pārbaudi.

Olaines komandai Marija vēlas no visas sirds pateikties par to, ka jau vairāk kā gadu viņi visi ir kopā, veicot savus pienākumus ar patiesu prieku un ikdienā izjūtot kolēģu atbalstošo plecu. Marija vēlas uzrunāt ikvienu, kas vēl šaubās – Hesburger ir vieta, kur augt un attīstīties, iegūt noderīgas prasmes visai dzīvei, ir tikai jānāk un jāmēģina!

 

 

16.08.2021.