HESBURGER DARBINIEKU STĀSTI #16

Kad pirmā darba pieredze pārtop sirdsdarbā

Kristīne Maslobojeva savas darba gaitas Hesburger uzsāka nu jau pirms 13 gadiem, kad studiju laikā vēlējās kļūt finansiāli neatkarīga no vecākiem un gūt savu pirmo darba pieredzi. Nākamajā dienā pēc pieteikuma nosūtīšanas Kristīne saņēma aicinājumu uz darba interviju un pavisam drīz uzsāka darbu starptautiskā uzņēmumā, kas jau tolaik bija uzņēmis strauju attīstības kursu.

Šo gadu laikā Kristīne piedzīvojusi būtisku gājienu augšup pa karjeras kāpnēm – darbu Hesburger viņa uzsāka kā restorāna darbiniece, kam sekoja aicinājums kļūt par maiņas vecāko, tālāk jau restorāna vadītāju un visbeidzot – Hesburger reģionālo vadītāju, šajā amata pozīcija aizvadot jau 6 gadus. Viņa atzīst, ka lielākais izaicinājums šo 13 gadu laikā bijis uzņemties jaunus darba pienākumus, kas nākuši līdz ar gūtajiem paaugstinājumiem, taču to pārvarēt palīdzējusi apziņa, ka uzņēmuma vadība jaunus izaicinājumus piedāvājusi ne bez iemesla. Nu jau vairāk kā 6 gadus pildot Hesburger reģionālās vadītājas pienākumus, Kristīne katru reizi no jauna un ar vēl lielāku degsmi izbauda jauna restorāna atvēršanu – tas ir kā saldais ēdiens ikdienas darbā. Viņa atzīst, ka gatavošanās restorāna atklāšanai un klientu novērtējums tā darbības pirmajās dienās ir motivācija tālākam darbam.

Kristīne kā Hesburger restorānu reģionālā vadītāja ir atbildīga ne tikai par to, lai viņas pārziņā esošie restorāni darbotos atbilstoši uzņēmuma kvalitātes standartiem, bet arī rūpējas par katra jaunatvērtā Hesburger komandas izveidi un atbilstošām restorānu vadītāju apmācībām. Viņa ir pārliecināta – bez atklātas un cilvēcīgas komunikācijas nav iespējams veiksmīgs komandas darbs, tāpēc savā komandā aicina atvērtus, centīgus un mērķtiecīgus darbiniekus. Starp citu, vairākos Kristīnes vadītajos restorānos ārpus Rīgas strādā ģimenes vairākās paaudzēs, demonstrējot Hesburger kā dažādām vecuma grupām draudzīgu darba vietu.

Kristīnes darba ikdiena ir dinamiska, turklāt bieži vien tā tiek aizvadīta automašīnā, dodoties  no viena restorāna uz citu. Tāpēc savā brīvajā laikā viņa priekšroku dod mierpilnām aktivitātēm - par savu meditāciju un vaļasprieku viņa atzīst šūšanu. Viņa to ir paguvusi tik labi, ka nereti pārsteidz vīru un bērnus ar jauniem pašas šūtiem tērpiem. Ja prātojat, kur Kristīne ik dienu smeļas iedvesmu un nerimstošo pozitīvismu, tad atbilde ir pavisam vienkārša – iedvesma ir viņas bērni, no kuriem, kā Kristīne pati atzīst, iespējams smelties daudz gudru atziņu arī pieaugušajiem!

 

 

16.12.2020.