HESBURGER DARBINIEKU STĀSTI #26

“Vienmēr cenšos rast kompromisu un vienotu valodu ar klientu!”

Inga, Vaļņu ielas restorāna pārdevēja- kasiere

Jau pagājuši 7 gadi, kopš Inga pirmo reizi vēra Hesburger durvis, lai pieņemtu jaunus karjeras izaicinājumus.

Sevi Inga raksturo kā radošu, mierīgu un nosvērtu cilvēku. To apliecina arī viņas darba stils, kur Inga vienmēr komunikācijā ar klientiem cenšas rast kompromisu un vienotu valodu. Pandēmijas laiks ir ietekmējis arī Ingas darba ikdienu, taču šajā izaicinājumu pilnajā laikā Inga cenšas saglabāt pozitīvismu.

Ingas visu laiku mīļākais Hesburger produkts ir "Halloumi" burgers, bet tā kā tas nav iekļauts regulārajā piedāvājumā, Inga labprāt izvēlas veģetāro VEKE™ siera burgeru vai sojas tortilju. Inga pati gan nav veģetāriete, bet ir iecienījusi tieši veģetārās līnijas produktus - viņa aicina ikvienu nobaudīt Hesburger veģetāros produktus, jo tieši šādi iespējams atklāt jaunas, vēl nepieredzētas garšas.

Inga ir divu bērnu māmiņa, tāpēc savu brīvo laiku viņa lielākoties pavada ar bērniem, dodoties kopīgos piedzīvojumos pie dabas vai domājot jaunas, radošas rotaļas. Bērni ir arī Ingas lielākais iedvesmas avots un motivācija.

Savos kolēģos Inga novērtē draudzīgo attieksmi vienam pret otru un prasmi ieklausīties pieredzes bagātāko kolēģu padomos, jo nereti tas palīdz rast atbildes uz jautājumiem, kas darba gaitu sākumā vēl ir neskaidri. Galvenais ir ieklausīties un būt empātiskam!

 

 

01.12.2021