HESBURGER DARBINIEKU STĀSTI #25

“Krasta ielas restorānu uztveru par otrajām mājām”

Olga, Krasta ielas restorāna vadītāja

Olga šī gada decembrī svinēs 5 gadu darba jubileju Hesburger. Iepriekš Olga bija strādājusi citā ātrās ēdināšanas uzņēmumā un, dzirdot labās atsauksmes par Hesburger, nolēma pamēģināt kaut ko jaunu un pieteikties. Sākumā gan esot gājis raibi – burgeru nosaukumi nekādi neturējās prātā, tāpēc vajadzēja veltīt laiku to iegaumēšanai.

Var droši apgalvot, ka Olga ir sava restorāna patriote. Krasta ielas restorāns Rīgā Olgai vienmēr licies sirdij vistuvākais, un, kad uzņēmuma reģionālā vadītāja Olgai piedāvāja paaugstinājumu, pieņemot izaicinājumu turpināt darbu kā restorāna vadītājai citā restorānā, Olgai šī ideja sākotnēji negāja pie sirds. Taču ceļi tā iegrozījās, ka Olga tomēr nostrādāja 9 mēnešu citā filiālē, bet pēc tam atgriezusies Krasta ielas restorānā, kuru Olga dēvē par savām otrām mājām.

Olgu vislabāk raksturo punktualitāte, centīgums un atbildīgums. Minētās rakstura iezīmes viņa novērtē arī savos kolēģos. Šīs īpašības īpaši labi noder, kad Olga veic savu mīļāko darba pienākumu – atvestās preces uzskaiti un izvietošanu noliktavā. Kā Olga pati saka, tad noliktavu viņa pārzinot no galvas un nakts vidū varētu pateikt, kur kas atrodams!

Brīvā laika pavadīšanu Olga nespēj iedomāties bez fiziskajām aktivitātēm. Vai nu tā būtu riteņbraukšana, garas pastaigas vai peldes jūrā, skaidrs ir viens – kustība ir neatņemama Olgas ikdienas sastāvdaļa! Saviem kolēģiem Olga novēl būt izturīgiem, pozitīviem un priecāties par mazajiem ikdienas mirkļiem - par saulainu dienu vai gardi pagatavotu maltīti dienas laikā. Olgas iecienītākais ir zemeņu – banānu jogurta smūtijs, jo ar to ikdienā var gardi uzņemt augļus un ogas.

 

 

22.11.2021