4.7.2024

Kas ir sīkdatnes?

Mūsu tiešsaistes pakalpojumos (turpmāk — „Pakalpojumi”) tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ir mazas datnes ar datiem, kas tiek pārsūtītas uz jūsu datoru tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā. Sīkdatnes tiek saglabātas kopā ar datnēm, ko izmanto pārlūkprogramma. Dažas sīkdatnes tiek izmantotas tikai pārlūkprogrammas sesijas laikā, bet dažas ilgāk.

Kāpēc mēs izmantojam sīkdatnes?

Sīkdatnes var iedalīt trīs dažādās kategorijās: absolūti nepieciešamās sīkdatnes, analītiskās sīkdatnes un mārketinga sīkdatnes.

  • Absolūti nepieciešamās sīkdatnes nodrošina vissvarīgākās Pakalpojumu funkcijas. Tās nevar atspējot.
  • Pakalpojumu satura un lietojamības uzlabošanas nolūkā mēs izmantojam analītiskās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzraudzītu lietotāju mijiedarbību ar Pakalpojumiem.
  • Mārketinga sīkdatnes ļauj mums sasniegt Pakalpojuma lietotāju, piedāvājot piemērotu un interesantu mārketingu. Ar mūsu partneru starpniecību mēs varam realizēt mārketingu pēc tam, kad lietotājs ir apmeklējis mūsu Pakalpojumu (atkārtota mērķauditorijas atlase).

 

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam, un cik ilgi tās tiek glabātas?

Nosaukums Domēns Derīgums Pakalpojums Klasifikācija
__utma .hesburger.lv 400 dienas Google Analytics Analītiskās sīkdatnes
__utmt .hesburger.lv 10 min. Google Analytics Analītiskās sīkdatnes
__utmb .hesburger.lv 0,5 h Google Analytics Analītiskās sīkdatnes
__utmz .hesburger.lv 6 mēn. Google Analytics Analītiskās sīkdatnes
__utmc .hesburger.lv Viena sesija Google Analytics Analītiskās sīkdatnes
_ga_VTJTWQR0E0 .hesburger.lv 400 dienas Google Analytics Analītiskās sīkdatnes
_ga .hesburger.lv 400 dienas Google Analytics Analītiskās sīkdatnes
VISITOR_INFO1_LIVE .youtube.com 6 mēn. YouTube Mārketinga sīkdatnes
VISITOR_PRIVACY_METADATA .youtube.com 6 mēn. YouTube Mārketinga sīkdatnes
YSC .youtube.com Viena sesija YouTube Mārketinga sīkdatnes
_fbp .hesburger.lv 3 mēn. Facebook Mārketinga sīkdatnes
cookie_consent .hesburger.lv 12 mēn. Hesburger Absolūti nepieciešamās sīkdatnes
PHPSESSID .hesburger.lv Viena sesija Hesburger Absolūti nepieciešamās sīkdatnes

 

Kā var pārvaldīt sīkdatnes?

Piekrišana sīkdatņu izmantošanai

Mēs pieprasām jūsu piekrišanu neobligāto sīkdatņu izmantošanai. Šeit jūs jebkurā laikā varat mainīt sīkdatņu iestatījumus atbilstoši savai izvēlei. Analītiskās un mārketinga sīkdatnes netiek izmantotas, ja vien nedodat savu piekrišanu šādu sīkdatņu izmantošanai.

Pārlūkprogrammas iestatījumi

Lielākā daļa pārlūkprogrammu pēc noklusējuma akceptē sīkdatņu izmantošanu. Jūs varat izvēlēties mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus un atspējot vai dzēst sīkdatnes. Ja pārlūkprogrammas iestatījumos jūs bloķējat sīkdatnes, tad jūsu ierīcē tās netiek saglabātas. Lai saņemtu norādes par pārlūkprogrammas iestatījumu mainīšanu, lūdzu, apmeklējiet sava pārlūkprogrammas nodrošinātāja tīmekļa lapas.

 

Trešo pušu sīkdatnes

Sīkdatnes tiek iedalītas pirmo un trešo pušu sīkdatnēs. Pirmo pušu sīkdatnes pieder tīmekļa vietnei, kuru apmeklē lietotājs, savukārt trešo pušu sīkdatnes pieder trešajām pusēm, ar kurām tīmekļa lapu īpašnieks ir noslēdzis līgumu, piemēram, par kāda tiešsaistes analīzes pakalpojuma veikšanu. Trešo pušu sīkdatnes ļauj savstarpēji sasaistīt vairāku tīmekļa vietņu uzvedības datus.

Mūsu tīmekļa lapās tiek izmantotas trešo pušu sīkdatnes no tādiem avotiem kā, piemēram, „Google Analytics” un „Facebook”.

Uzziniet vairāk par „Google” datu apstrādi šeit: „Kā „Google” izmanto informāciju no tīmekļa vietnēm vai lietotnēm, kas izmanto mūsu pakalpojumus” https://policies.google.com/technologies/partner-sites. „Google Analytics” sīkdatnes var nobloķēt visās tīmekļa vietnēs, savā pārlūkprogrammā lejupielādējot spraudni (Google Analytics Opt-Out Browser Add-on): https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/.