Vēlies nobaudīt kafiju bez maksas?

Tagad Hesburger Bonus karte ir vēl iespaidīgāka. Priekšrocības var nopelnīt daudz vienkāršāk. Turpmāk ar Bonus karti saņemsiet mazo kafiju vai tēju ik reizi, kad veiksiet pirkumu vismaz 6 eiro vērtībā!

Izklausās labi, vai ne? Arī garšo labi. Uzrādiet savu karti kasē un izmantojiet jaunās priekšrocības, lai nogaršotu dažādus gardumus no Hesburger!

Sasniedzot zelta vai platīna līmeni, saņem vairāk gardumu bez maksas!

• Zelta līmeņa biedrs par katru pirkumu vismaz 6 eiro vērtībā saņem mazo kafiju vai tēju, kā arī mazo saldējumu vai kādu no Hesburger mērcēm.

• Platīna līmeņa biedrs par katru 6 eiro pirkumu saņem lielo kafiju vai lielo tēju, kā arī saldējumu, dubultās šokolādes cepumu vai baltās šokolādes cepumu vai kādu no Hesburger mērcēm.

Augstāku līmeņu sasniegšana ir vienkāršāka!

Mēs palīdzēsim sasniegt arvien augstāku līmeni. Zelta līmenis tiek piešķirts par pirkumiem vismaz 90 eiro vērtībā divus kalendāros mēnešus pēc kārtas, bet platīna līmenis — par pirkumiem vismaz 180 eiro vērtībā divus kalendāros mēnešus pēc kārtas. Atcerieties šo karti uzrādīt kasē!

Lai nodrošinātu visas priekšrocības, izmantojiet jaunās Bonus kartes. Turklāt ar Bonus karti varat kā parasti saņemt bonusa piedāvājumus un 2–5% bonusu no Hesburger pirkuma. Papildinformāciju par bonusiem, kas uzkrāti no mēneša pirkumiem, skatiet šeit.

Vai pazudusi karte?

Nekādu problēmu! Pasūtiet jaunu karti bez maksas un atjaunojiet informāciju Bonus kluba personīgās informācijas sadaļā. Pārliecinieties, vai esat pieteicies mārketinga jaunumu saņemšanai pa e-pastu vai SMS, lai saņemtu pārsteidzošus piedāvājumus!

2015. gada 1. jūnijā mēs atjauninājām noteikumus par Bonus kluba līmeņu priekšrocībām. Ar jaunajiem noteikumiem varat iepazīties šeit.