Hesburger darbinieku stāsti #5

“Darba dienās esmu restorāna vadītāja, brīvdienās – kūku meistare!”

Enerģiskā Iluta, t/c “Origo” Hesburger restorāna vadītāja

Iluta joprojām atminas savu pirmo darba dienu Hesburger pirms 10 gadiem. Amizanti, ka piesakoties darbam uzņēmumā, viņa nebija dzirdējusi par šādu uzņēmumu un nezināja, ar ko tas nodarbojas. Tolaik Iluta Lubgina vēlējās mesties jaunā izaicinājumā, tāpēc nolēma – kāpēc nepamēģināt ko jaunu? Lai gan uzņēmuma šī brīža standarti paredz – lai kļūtu par restorāna vadītāju, darbiniekam vispirms jāizjūt ikdienas ritms, strādājot klientu apkalpošanā, jāuzrāda noteikti rezultāti, Iluta jau pirmajā dienā ieņēma šo amatu, jo restorānam bija nepieciešama jauna un uzņēmīga vadītāja. Protams, viņa guva pieredzi un visas nepieciešamās iemaņas, papildu restorāna vadītājas pienākumiem – gan cepot burgerus, gan apkalpojot klientus pie kases un uzkopjot zāli. Iluta ir īsta komandas dvēsele un viņai piemīt spēja motivēt līdzcilvēkus - iespējams, tieši šī ir viņas kā restorāna vadītājas panākumu atslēga.

Desmit gadu laikā Iluta darba ikdienā ir saskārusies ar ne vienu vien izaicinājumu. Viņa atminas, ka sevi visvairāk pierādīt nācies, kad no maza restorāna vadītājas tika paaugstināta par restorāna vadītāju t/c “Origo”. Tad darba kļuva krietni vairāk, kur nu vēl ņemot vērā restorāna lokāciju un lielo klientu plūsmu diendienā.

Gluži tāpat kā izaicinājumu, darbā ir arī ne mazums kuriozu gadījumu. Viens no spilgtākajiem gadījumiem, kad Iluta smējusies no sirds, bijis darbinieku sacensībās. To mērķis bijis noskaidrot, kurš darbinieks spēj kvalitatīvāk un ātrāk apkalpot klientus, pagatavojot maltīti un pasniedzot to klientam. Pašā sacensību karstumā Iluta un viņas konkurente steigušās pasniegt klientam pusdienas un steigā uzskrējušas viena otrai virsū – ar to arī dāmu dalība sacensībās esot beigusies, bet smieklīgais gadījums un apkārtējo uzjautrinātie skatieni atmiņā palikuši vēl krietnu laiku.

Ikdienā Iluta ir komandas gars, bet brīvdienās – kūku cepšanas virtuozs. Kūku gatavošana ir viņas sirdslieta, tāpēc teju katra brīvā diena tiek aizvadīta pie cepeškrāsns, radot debešķīgus un skaistus kulināriskos šedevrus. Prāto, kas ir Ilutas iedvesma, cepot kūkas un spodrinot Hesburger komandas darbu? Mūzika! Tā viņu iedvesmo un pavada ik uz soļa.

Savā komandā Iluta vēlas redzēt vēl kādu jautru un izpalīdzīgu darbinieku, ar kuru pie pusdienu galda varētu baudīt viņas iecienīto kebaba burgeru, pārrunāt nākotnes mērķus un izaicinājumus.

Ja Tu esi gatavs mesties jaunas darba pieredzes izaicinājumos, Iluta aicina: “karogs rokās un tikai uz priekšu!”

 

 

23.05.2019.