Hesburger darbinieku stāsti #1

“Esmu kļuvusi daudz drošāka, komunicējot ar cilvēkiem. Šī ir mana lielā uzvara!”

Sevis izaicinātāja Svetlana, Daugavpils restorāna vadītājas vietniece

Uzsākot darbu Hesburger, Svetlana Tišaloviča bija studente, nupat kā beigusi 12. klasi. Kā vairumam jauniešu šajā vecumā, viņa nenogaidīja un vēlējās sākt strādāt, “būvēt” pieredzi un, protams, gūt papildu ienākumus. Pagājuši jau 6 gadi, kopš viņa ir Daugavpils Hesburger restorānu darbīgā feja. Pieredzes trūkums Svetlanai nebija šķērslis kvalitatīvai darba veikšanai, bet gan tieši virzītājspēks uzdevumus veikt pēc iespējas labāk, katru dienu piedzīvojot vismaz vienu mazo uzvaru. Svetlana stāsta, ka toreiz pat nedomāja, ka reiz kļūs par vienu no priekšzīmīgākajām uzņēmuma darbiniecēm un restorāna vadītājas vietnieci, palīdzot citiem komandas biedriem augt un attīstīties tā, kā savulaik to darījusi pati.

Jāsaka, ka darbs Hesburger ir licis pārvarēt vairākas Svetlanas bailes. Ja agrāk viņa bijusi klusa, introvertāka, tad šobrīd, kad komunikācija ar klientiem ir kļuvusi par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu, ir radusi brīvi, bez lieka uztraukuma komunicēt ne tikai ar klientiem, bet arī jauniem kolēģiem un sadarbības partneriem. Šī ir viņas lielā uzvara!

Svetlana stāsta, ka komandā šobrīd viņas ir dāmas vien. Protams, ar visu veikli tiek galā, tomēr vīrieša stiprās rokas reizēm noderētu, lai, piemēram, palīdzētu no noliktavas uznest smagās kastes vai lērumu jauno produktu no piegādātājiem.

Ja jāizvēlas, ar ko sevi palutināt no Hesburger ēdieniem, viņa priekšroku dod izslavētajai sojas tortiljai un rudzu burgeram.

Ja esi Daugavpilī, varbūt Tu vēlies pusdienu pārtraukumā patērzēt ar Svetlanu?

 

 

27.02.2019.