HESBURGER DARBINIEKU STĀSTI #22

“Klientu radošumam nav robežu – darba dienu esam noslēgušas arī ar muzikāliem priekšnesumiem!"

Iveta, Siguldas restorāna vadītājas vietniece

Iveta savu karjeras ceļu Hesburger sāka, apvienojot to ar pirmsskolas skolotājas amatu. Brīdī, kad nācās izlemt par labu vienam darbam, Iveta saprata, ka Hesburger būs īstā izvēle un nu jau rit sestais gads, kopš Iveta ir daļa no Hesburger komandas.

Viņai ir ļoti svarīgi, lai klienti restorānā jūtas ērti un gaidīti, kā arī pati izjūt gandarījumu, kad visi klienti ir ātri un kvalitatīvi apkalpoti. Nenoliedzami arī pandēmija sev līdzi nesusi daudz jaunu izaicinājumu, tāpēc viņa novērtē klientus, kuri saprot, ka darbs maskā visas dienas garumā nav viegls un arī pati izturas pret kolēģiem un klientiem ar sapratni, jo visi tomēr šo situāciju izdzīvojam kopā.

Viens no spilgtākajiem notikumiem, ko Iveta atceras tā, it kā tas būtu noticis vakar, notika tad, kad restorāni vēl bija atvērti viesiem. Iveta veikusi zāles uzkopšanas darbus ar kolēģēm neilgi pirms darba dienas beigām un restorāna zālē vēl sēdējuši trīs puiši. Vienā brīdī viņi piecēlās, izgāja no restorāna, bet pēc mirkļa atgriezās ar ģitāru rokās un viņām atskaņoja  priekšnesumu, nodziedot dziesmu. Šis sirsnīgais mirklis esot arī iemūžināts video, kas Ivetai ik reizi atgādina par klientu radošo pieeju un spēju patīkami pārsteigt.

Ivetai piemīt neizsīkstoša enerģija un radošums, jo brīvajā laikā viņa labprāt vada dažādus pasākumus, piemēram, kāzas, kā arī Hesburger darbinieku pasākumus. Ivetai pie sirds iet arī rokdarbu veikšana un dekorēšana, jo tieši šādi viņa var izpaust savu radošo pusi. “Katra diena jānoslēdz ar pozitīvo, lai nākamā diena būtu vēl labāka”, ar šādu moto Iveta pavada katru dienu un aicina arī citiem sekot tam līdzi. Dienās, kad Iveta vēlas panašķēties, viņas pirmā izvēle ir Hesburger baltās šokolādes cepums, ko viņa iesaka nobaudīt ikvienam saldumu mīlim.

Iveta īpaši vēlas uzrunāt ikvienu jaunieti, kurš pandēmijas laiku pavadījis, mācoties attālināti, aicinot izrauties no ikdienas rutīnas un pievienoties Hesburger komandai, lai viņiem būtu iespēja gūt pieredzi darbā ar klientiem un veidot atgriezenisko saiti, kas šobrīd ir tik ļoti nepieciešama. Esošajiem kolēģiem Iveta novēl tikpat stipri turēties vienam pie otra un ik dienu uzsākt ar smaidu.

 

 

 

18.10.2021