Hesburger darbinieku stāsti #7

“Ikdienā mīlu traukties pretim jauniem izaicinājumiem, bet brīvajā laikā – ar moci!”

Elvīra, restorāna vadītājas vietniece Rīgā

Drīz apritēs 3 gadi, kopš Elvīra ir daļa no Hesburger komandas. Tolaik Elvīra bija jauna darba, bet uzņēmums – jaunu un centīgu kolēģu meklējumos. Jau pēc pirmās darba intervijas viņa saprata, ka vēlas pievienoties Hesburger komandai, jo manījusi, ka restorāna komanda ir saliedēta un draudzīga, turklāt uzņēmums piedāvā pievilcīgu bonusu sistēmu un izaugsmes iespējas.     

Uzsākot darbu restorānā, viņa zināja, ka vēlas kāpt pa karjeras kāpnēm un ieņemt restorāna vadītājas amatu. Kā uzņēmumā ierasts, viņa sāka kā kasiere-pārdevēja, bet jau pēc 3 mēnešiem veica arī restorāna maiņas vadītājas vietnieces pienākumus. Šobrīd Elvīra ir restorāna vadītājas vietniece un apgūst restorāna vadītājas amata pienākumus. Atskatoties uz Hesburger gūto pieredzi, viņa atzīst, ka restorāna vadītāja sniegusi lielu artavu viņas izaugsmē, apmācot un gatavojot jaunam amatam.

Ne velti Elvīra mīl traukties pretim jauniem dzīves izaicinājumiem – viņas hobijs ir braukt ar motociklu tā, lai vējš matos plīvo! Taču katru darba dienu viņa atpūtina prātu trenažieru zālē, kurp dodas kopā ar kolēģiem. Viņa regulāri sasniedz visus nosacījumus, lai saņemtu fitnesa bonusu, ko izmanto, dodoties uz sporta zāli.

Viņa atzīst, ka savā komandā labprāt redzētu vēl kādu jaunu, uzcītīgu darbinieku, ar kuru kopā aizvadīt ne tikai darbu pilnas dienas, bet arī patērzēt par brīvā laika piedzīvojumiem, kopīgi pusdienās baudot viņas iemīļoto kebaba burgeru.

 

 

14.08.2019.