Hesburger darbinieku stāsti #8

“Darbs ar klientiem ir mans sirds darbs!”

Gunita, pārdevēja-kasiere Salaspils restorānā

Gunita ir daļa no Hesburger jau 7 gadus. Viņas ceļš uzņēmumā sākās, kad tikko bija pārcēlusies uz Salaspili un bija darba meklējumos, kas atrodas tuvāk jaunajām mājām. Šo gadu laikā viņa ir iemēģinājusi roku teju visos Hesburger restorānā piedāvātajos amatos – veikusi gan maiņas vadītājas pienākumus, gan restorāna vadītājas amata darbus. Lai gan izmēģināt ko jaunu Gunitai vienmēr šķitis aizraujoši, klientu apkalpošana viņai iet visvairāk pie sirds.

Runājot par darba ikdienu, Gunita atzīst, ka katra diena ir kā kuriozs - netrūkst atgadījumu gan ar klientiem, gan jautrajiem kolēģiem. Tieši tādēļ savā komandā viņa labprāt redzētu jaunu kolēģi, kurš ir ne tikai atbildīgs, bet arī spēj iejusties jautrajā kolektīvā. Darba ikdiena uzņēmumā ir spraiga, tāpēc Gunita atzīst, ka cilvēkam, kurš vēlas darboties ātrās ēdināšanas nozarē, jābūt ne tikai enerģiskam, bet arī izturīgam, jo darbs ar klientiem ir patīkamākais un vienlaikus lielākais šī darba izaicinājums.

Savā brīvajā laikā Gunita labprāt pavada laiku ar bērniem un atpūšoties pie dabas. Viņa mīl ceļot uz tuvākiem un tālākiem galamērķiem, atklājot pasauli no jauna un gūstot spēkus jauniem izaicinājumiem. Bet ikdienā vislielāko iedvesmu un spēku sniedz bērni, kuru dēļ, kā Gunita pati atzīst, vērts cīnīties un izvirzīt jaunus mērķus. Gunita labprāt dalītos ar Tevi stāstos un iemūžinātajos mirkļos no aizraujošajiem ceļojumiem un atklātu Latvijas dabas apslēptās pērles brīvdienu atpūtai, pusdienu pārtraukumā kopīgi baudot viņas iemīļoto vistas burgeru.

 

 

18.09.2019.