Hesburger darbinieku stāsti #10

“Pirmajā darba dienā sev apsolīju - katru klientu apkalpošu ar smaidu!”

Kristīne, Valmieras restorāna vadītājas vietniece

Hesburger Valmieras restorāna (Rīgas ielā 63) vadītājas vietnieces Kristīnes stāsts sākās pirms 8 gadiem, kad viņa, neziņas un patīkama satraukuma vadīta, pavadīja savu pirmo darba dienu uzņēmumā.

Jau pēc pirmās dienas viņa apjauta – uzskats, ka pieņemt pasūtījumu un pagatavot burgeru ir tīrais nieks, ir aplams. Kristīne secināja: šajā darbā nepieciešama liela pacietība un smaids jāsaglabā pat grūtākajos darba dienas brīžos.

Kā ikviens Hesburger darbinieks, arī Kristīne savu ceļu sāka, apkalpojot klientus, apgūstot produktu receptes un gatavojot maltītes. Laika gaitā viņa tika paaugstināta par maiņas vadītāja vietnieci, drīz vien par vecāko maiņas vadītāju un tagad Kristīne veic restorāna vadītājas vietnieces amata pienākumus.

Darba ikdienā izaicinājumu netrūkst – “karstajās” darba stundās jāstrādā divtik ātri, ikviens klients jāapkalpo laipni un piegādātie produkti reizēm jāsaliek noliktavā arī bez vīrieša stipro roku palīdzības. Kristīne mīl sevi izaicināt, tāpēc jau pirmajā darba dienā sev apsolījusi katru klientu apkalpot tā, lai pēc maltītes ieturēšanas viņš no restorāna dotos ne tikai paēdis, bet arī laimīgs.

Jāatzīst, ka, uzklausot klientu vēlmes, kuriozu gadījumu netrūkst. Kristīne atminas, ka reiz restorāna apmeklētājiem un kolēģiem sagādājusi gana amizantu skatu, jo ar klientu nācies komunicēt žestikulējot - pusdienot gribētājs bijis ārzemnieks, kurš vāji pratis kā angļu, tā krievu valodu. Galu galā klients ticis pie kārotās maltītes.

Vasarā Kristīne ir kaislīga makšķerētāja, bet iespēju sniegotā ziemas dienā doties slēpot viņa nelaidīs gar degunu, tāpēc priecājas, ka darba laiku var plānot pati. Savā komandā viņa priecātos redzēt jaunu, azartisku un komunikablu cilvēku, uz kuru var ne tikai paļauties ikdienas darbu virpulī, bet arī dalīties interesantos pieredzes stāstos, baudot iecienītāko Hesburger maltīti. Aizraujošu makšķernieces stāstu un dinamisku piedzīvojumu uz kalna, ar kuriem dalīties pie pusdienu tortiljas, viņai netrūkst!

 

 

14.10.2019.