Hesburger darbinieku stāsti #6

“Katrs panākums ved uz jaunu mērķi”

Sanita, Bauskas restorāna vadītāja

Jau 9 gadus Bauskas Hesburger restorāna dvēsele ir Sanita. Restorānā viņa strādā teju kopš pirmās tā atvēršanas dienas, kad pēc bērnu kopšanas atvaļinājuma nolēma pievienoties Hesburger komandai. Pateicoties Sanitas mīlestībai pret darbu un komandu, restorāns šo gadu laikā audzis kopā ar viņu.

Uzsākot darbu, motivācijas un vēlmes strādāt viņai netrūka. Sanita ar prieku izpalīdzēja restorāna vadītājai un aktīvi iesaistījās restorāna vadītājas asistēšanas darbos. Viņas čaklais darbs drīz vien tika novērtēts – jau pēc 2 gadiem Sanitai tika uzticēti restorāna vadītājas pienākumi.  

Sanita ir mērķtiecīga un pati atzīst, ka spēj gāzt lielus kalnus. Ieņemot restorāna vadītājas amatu, viņa izvirzīja mērķi kļūt par reģiona labākā restorāna vadītāju. Un tas arī izdevās - pāris gadu laikā Bauskas restorāns ieguva ne tikai reģiona labākā restorāna titulu, bet atzīts par Latvijā labāko Hesburger restorānu! Viņa ir pārliecināta, ka ar lielu darbu var panākt visu, tāpēc priecājas, ka viņas komandā ir strādīgi un atbildīgi kolēģi.

Runājot par darba ikdienu, Sanita atminas kuriozu gadījumu, par kuru pasmejas vēl šodien. Pirms vairākiem gadiem, kad Hesburger piedāvājumā vēl bijis zivs burgers, restorānā ienācis kāds kungs un pasūtījis “zivtiņu”. Viņa nopratusi, ka klients vēlas zivs burgeru, tāpēc vaicājusi, kādu komplektu un dzērienu kungs vēlas. Klients izbrīnīts atbildēji: “Kā kādu? Zelta Zivtiņu!” Abi gardi pasmējušies un viņš nolēmis tomēr nogaršot pasūtīto “zivtiņu”. Jāpiebilst, ka Bauskas Hesburger atrodas blakus degvielas uzpildes stacijai, kas kungam licis domāt, ka restorānā iespējams iegādāties arī mobilo sakaru priekšapmaksas karti.

Sanita ir īsts enerģijas lādiņš. Darba dienās viņa vada 12 cilvēku komandu, bet vakaros ir aizrautīga dejotāja. Nodejot tango viņai grūtības nesagādā itin nemaz. Viņa stāsta, ka agrāk kopā ar kolēģiem skrējusi arī maratonā, taču pēdējos gadus kopā ar vecāko dēliņu piedalās taku skrējienā “Stirnu bukā”.

Vēlies atklāt Sanitas panākumu formulu? Viņa noteikti priecāsies dalīties ar Tevi savā pieredzē, pusdienās baudot savu iecienītāko kebaba burgeru.

 

 

18.07.2019.