Hesburger darbinieku stāsti #4

“Tas brīdis, kad pie Tava Drive in lodziņa piebrauc “Prāta Vētra” dalībnieks…”

Maksims, Juglas Hesburger restorāna vadītājas vietnieks

Maksims ir Hesburger darbīgās rokas jau vairāk kā 2 gadus. Viņš atceras, ka vēlējies strādāt Hesburger, taču informācija par brīvām vakancēm toreiz neesot bijusi. Viņš nolēmis mest latvieša kaunu pie malas un nosūtījis savu motivācijas vēstuli e-pastā, izrādot interesi par darba iespējām uzņēmumā. Nepagāja ne diena un viņu aicināja uz darba interviju.

Divus gadus Maksims bija viens no Salaspils darbinieku komandas – viņš neapjūk pat saspringtākajā darba dienā, kādas mēdza būt nedēļas nogales, bet ar smaidu pārliecinās, lai ikkatrs restorāna apmeklētājs aiziet paēdis un apmierināts. Maksima lieliskās darba spējas nepalika nemanītas – drīz vien viņš pārcēlās uz Rīgu, lai kļūtu par jaunatklātā Juglas restorāna vadītājas vietnieku.

Domājot par spraigo karjeras sākumu Hesburger, Maksims ar smaidu atceras kādu amizantu gadījumu. Viņš todien apkalpojis restorāna Drive-in, pie tā piebraukusi automašīna un, atverot tās logu, laipnu sveicienu devis viens no Prāta Vētras dalībniekiem. Taču brīdī, kad mūziķis bija gatavs veikt pasūtījumu, restorānā pazudusi elektrība. Īslaicīgā elektrības pārrāvuma dēļ Maksims nevarēja viņu apkalpot, abi par šo komisko gadījumu pasmējās un mūziķis dalībnieks aizbrauca tālākos vakariņu meklējumos.

Maksima kaislība ir makšķerēšana, tāpēc brīvdienas labprāt izbauda pie kāda ezera. Ja vēl līdzi ir viņa iecienītais kebaba burgers, tad – laime pilnīga. Viņš stāsta, ka pēc šādas atpūtas uz darbu dodas ar vēl lielāku sparu, turklāt zina, ka satiks savus foršos kolēģus. Jāatzīst, ka Juglas Hesburger restorānā ir izteikts vīriešu kolektīvs, kurā trūkst sievietes gaišā smaida un miera, kas saspringtos brīžos spētu nomierināt. Tāpēc Maksims aicina– dāmas, ļaujaties izaicinājumā un kļūstiet par miera un sievišķības garu Juglas Hesburger restorānā!

 

 

26.04.2019.