Hesburger darbinieku stāsti #9

“Ja darbs iet pie sirds, tas padodas un tiek novērtēts”

Rudīte, kasiere-pārdevēja Rīgā

Pirms 8 gadiem Rudīte uzsāka savas darba gaitas Hesburger. Kļūt par daļu uzņēmuma viņa izlēma, jo tolaik bija jauna darba meklējumos. Manīdama, ka restorānā nepieciešami papildu spēki, viņa nolēma iemēģināt roku ātrās ēdināšanas nozarē. Lai gan sākumā Rudīte uzņēmumā plānoja strādāt īsu brīdi, gūstot tikai nelielu pieredzi šajā nozarē, viņa atzīst, ka iemesls, kāpēc tik ļoti iemīļojusi savu darbu, ir dinamiskā ikdiena un vadības rūpes par tās darbiniekiem.

Šo gadu laikā Rudīte guvusi atzinību kā gada labākā darbiniece. Viņa saka: “Ja darbs iet pie sirds, tas padodas un tiek novērtēts.” Šobrīd viņa turpina attīstīties, apgūstot restorāna maiņas vadītājas pienākumus, taču par savu lielāko izaicinājumu atzīst atgriešanos darbā pēc bērnu kopšanas atvaļinājuma, kur nu jau darba pienākumi bija jāveic citā Rīgas restorānā – Deglava ielā. Pārmaiņas Rudīte pārvarējusi ar kolēģu atbalstu, kuri palīdzējuši ātri atgriezties darba ritmā. Viņa uzskata, ka komandas darbu stiprina ne tikai ikdienas komunikācija, bet arī uzņēmuma rīkotās ikgadējās sporta spēles un citi pasākumi, kas saliedē komandu.

Rudīte ir ģimenes dvēsele – bērni ir viņas laime un iedvesma. Brīvajā laikā viņa labprāt dodas tuvākos un tālākos izbraukumos ar ģimeni, bauda mieru un lasa grāmatas. Rudīte ir izlasījusi teju visas piemājas bibliotēkā esošās grāmatas, tāpēc pie gardas pusdienu tortiljas labprāt ieteiks Tev kādu aizraujošu lasāmvielu.

 

 

30.09.2019.