Hesburger darbinieku stāsti #3

“Kad esi noguris, uzvelc sporta apavus un skrien!”

Nenogurdināmā Vineta, Krasta ielas Hesburger restorāna vadītāja

Hesburger komandas nenogurdināmais gariņš Vineta Mauriņa jau 5 gadus ir neatņemama uzņēmuma daļa, taču agrāk restorāns bija vieta, kurp kopā ar ģimeni doties sevi palutināt ar saldējumu, karstajiem vistas salātiem vai burgeru. Bija prieks atkal un atkal atgriezties darbinieku jaukās uzņemšanas dēļ, tāpēc arī viņa nolēma mesties izaicinājumā, piesakoties darbā, un strādāt uzņēmumā, kur tik ļoti patika atgriezties.

Darba gaitas uzņēmumā Vineta sāka kā restorāna darbiniece, taču sevi pierādot, izaugusi līdz restorāna vadītājas amatam. Viņasprāt, panākumu atslēga ir vēlme pašai sevi pārspēt, ik rītu dodoties uz darbu un domājot, ka tas nesīs jaunu izaicinājumu.

Vineta stāsta, ka ikdienā ne reizi vien nākas saskarties ar virkni dažādu situāciju, tāpēc vienā vārdā to var raksturot kā ļoti – kolorītu. Piemēram, šovasar vērienīgā Lucavsalas koncerta laikā, restorānā bija vēl nepieredzēta burzma – aizņemts bija katrs stūrītis un klienti maltīt ieturēja, pat kājās stāvot.

Vinetas ikdienā ir ne mazums azarta pilnu un amizantu gadījumu, kad jālūko pēc kolēģa atbalstošā pleca, piemēram, pārpildīts restorāns un bezgalīga klientu rinda vai neliela ķibele, kad noderīga kolēģa palīdzīgā roka. Viņa atzīst, ka jebkurā ikdienas situācijā komandas darbam ir liela nozīme.

Piedzīvojumi darbā Vinetu nenogurdina, taču viņa vienmēr patur prātā reiz dzirdēto frāzi “ja esi noguris un ir bijusi grūta diena, uzvelc botas un skrien”. Tāpēc brīvajā laikā viņa tā arī dara – nodarbojas ar sportu, jogu un peld.

Vineta atzīst, ka mesties jaunas pieredzes izaicinājumos nebūt nav viegli, tāpēc atgādina, ka panākumu atslēga ir pieredze. Labs taču nāk ar gaidīšanu, vai ne?

 

 

1.04.2019.