HESBURGER DARBINIEKU STĀSTI #20

“Piekrītu Rainim -  “Pastāvēs, kas pārvērtīsies””

Aigars, Dzelzavas restorāna vadītājas vietnieks

Septembrī apritēs 5 gadi, kopš Aigars ir daļa no Hesburger komandas. Iemesls, kādēļ viņš nonāca pie lēmuma strādāt Hesburger, bijis pavisam nejaušs – tobrīd viņš bija darba meklējumos, restorāns atradies tuvu Aigara mājām un pēc īsas sarunas ar restorāna vadītāju, viņš tika uzņemts Rīgas, Dzelzavas ielas restorāna, komandā.

Aigars atzīst, ka darba ikdienā netrūkst izaicinājumu – jāprot ņemt vērā klientu intereses, veikt darba pienākumus atbilstoši uzņēmuma standartiem, kā arī jāspēj ātri pieņemt lēmumus nestandarta situācijās un darīt to pārdomāti. Šis pandēmijas laiks sev līdzi atnesis arī pārmaiņas darba ikdienā – piegādes pasūtījumu apjoms ir ievērojami audzis un Aigars, vērojot tukšās klientu zāles, atklāj, ka viņam pietrūkst laiks, kad klienti varēja mieloties ar iegādāto maltīti uz vietas restorānā. Taču Aigaram prātā nāk Raiņa citāts: “Pastāvēs, kas pārvērtīsies!”. Viņš tic un novēl arī saviem kolēģiem spēju pielāgoties un saskatīt ikdienas mazās uzvaras, neskatoties  uz atšķirīgajiem darba apstākļiem šobrīd.

Aigara ikdienas iedvesmas avots ir viņa vadītāja, kuras acīs joprojām ir dzirksts un neatlaidība, kas Aigaru motivē pilnveidot savas prasmes un kopā ar komandu sasniegt rezultātu, jo, kā pats Aigars saka: “Vienmēr taču var labāk, ātrāk un vēl kvalitatīvāk paveikt darbu!”

Ārpus darba Aigars priekšroku dod aktīvajai atpūtai. Viņš ir iecienījis skriešanu, pastaigas gan pilsētā, gan pie dabas, kā arī atpūtu pie jūras, baudot savu iecienītāko Hesburger produktu – Kebaba burgeru. Aigars arī atklāj, ka darbs savedis viņu kopā ar dzīvesbiedri – viņa esot sākusi darbu restorānā pēc Aigara, taču kā par brīnumu abi nav komunicējuši līdz brīdim, kad viņa pārgājusi uz darbu citā Hesburger filiālē. Nu jau pāris ir kopā vairākus gadus un šo stāstu Aigars atminas ar smaidu uz lūpām.

 

 

20.09.2021