HESBURGER DARBINIEKU STĀSTI #23

“Smiekli un kolēģu atbalsts – mana ikdienas iedvesma!”

Gatis, Krasta ielas restorāna maiņu vadītājs

Gatis uzņēmumā Hesburger sevi ir izmēģinājis dažādos amatos, un pēc vairāk kā 5 gadu pieredzes savu ikdienu vada kā maiņu vadītājs. Darba gaitas Gatis sāka līdzīgi kā daudzi darbinieki – radās nepieciešamība atrast darbu, ko vienlaikus varētu apvienot ar mācībām.

Gatis atzīst, ka darbā Hesburger nepastāv rutīna. Ikdienā jāgatavo gan dažādi ēdiena piegāžu aplikāciju pasūtījumi, gan pasūtījumi caur Hesburger mobilo aplikāciju, kā arī jāparūpējas, lai operatīvi tiktu sagatavoti pasūtījumi auto kases un restorāna klientiem.

Gatis ikdienā iedvesmu smeļas no sava kolektīva. Neviena diena nepaiet bez smiekliem un kolēģu atbalsta. To Gatis vēlas redzēt arī topošajos kolēģos, kas vēl tikai plāno pievienoties Hesburger komandai, sakot: “Savā komandā vēlos vienkārši labu cilvēku!”

Lai gūtu pieredzes apmaiņu ar kolēģiem citās valstīs, Gatis ar komandu rīko ikgadējos braucienus uz Somiju, Helsinkiem. Tā ir kļuvusi jau par tradīciju un šis kopīgais pasākums vēl vairāk saliedē komandu un ļauj vienam otru labāk iepazīt. Gatim ir saglabājusies arī komandas kopbilde, kurā komanda nofotografējusies pie lielā Hesburger H burta, kurš bijis izveidots no gurķu bundžu vākiem. Cik interesanti! Protams, pandēmijas dēļ šādi braucieni ir izpalikuši,  bet kontakts ar kolēģiem Somijā tiek uzturēts.

Brīvajā laikā Gatis priekšroku dod aktīvajai atpūtai, pastaigām mežā vai gar jūru. Gatis ļoti iecienījis ceļošanu, un lai gan šobrīd ceļot varam tikai Latvijas robežās, Gatis uzsver, ka tas ir lielisks veids, kā iepazīt mūsu pašu dabas skaistumu, nobaudot gardās Hesburger maltītes katrā pilsētā.

 

 

23.10.2021