HESBURGER DARBINIEKU STĀSTI #19

“Ikdiena darbā Hesburger nekad nav garlaicīga!”

Dita, Siguldas restorāna restorāna vadītājas vietniece

Pirms daudziem gadiem, kad Dita no Anglijas regulāri apciemoja tuviniekus Latvijā un vienu dienu sanāca apmeklēt arī Hesburger restorānu, viņa pat nenojauta, ka tā būs viņas nākotnes darbavieta. Augustā Dita svinēs 4 gadu darbu jubileju, un viņa nevar noticēt tam, cik ātri paskrējis laiks.

Dita, pierādot savu uzcītību un atdevi pret darbu, nesen kļuvusi par restorāna vadītājas vietnieci. Tad, kad Dita ir pie kartupeļu frī paciņu uzpildīšanas, varat būt droši, ka visas paciņas būs perfektas. Ditai  sevišķi patīk šis darba pienākums, kā arī dzērienu pildīšana, jo šādā veidā viņa var palīdzēt kolēģiem auto kasē daudz raitāk apkalpot klientus.

Strādājot Hesburger teju jau 4 gadus, Dita ir ne viens vien amizants stāsts, ar ko padalīties. Dita spilgti atceras, kā vienu dienu restorānā bija ienācis kāds vecpuisis ar trauku švammītēm un zefīriem rokās. Dita sapratusi – puisis ir atnācis pildīt kādu uzdevumu vecpuišu ballītes ietvaros. Iegādājoties 4 siera burgerus, Ditai neredzot, kolēģes jokojot bija uzrakstījušas viņas tālruņa numuru uz viena no tā iepakojuma. Vēlāk saņemot zvanu no puiša, Dita saprata, kādu joku izspēlējušas kolēģes. Kā Dita pati saka: “Ikdiena darbā Hesburger nekad nav garlaicīga!”

Ditas aizraušanās ir floristika – pagājušajā gadā savas zināšanas papildinājusi speciālos kursos, kā arī regulāri apmeklē rožu audzētavu, meklējot jaunus rožu stāstus. Arī aktīvā atpūta Ditai nav sveša - kopā ar bērnu viņas dodas ekskursijās pa mežu un gar jūras krastu. Kā piknika maltīti Dita izvēlās iecienīto Hesburger Kebaba burgeru.

 

 

6.09.2021.