HESBURGER DARBINIEKU STĀSTI #21

Hanna Evelīna, Vaļņu ielas restorāna pārdevēja-kasiere

Lai gan Hanna Hesburger restorānā strādā tikai nedaudz vairāk par gadu, šajā laikā viņa ir attīstījusi savas prasmes gan kā lieliska komandas locekle uzņēmuma kolektīvā, gan arī nonākusi pie vairākām personīgās izaugsmes atziņām.

Pēc Hannas domām, komandas darbs ir daudz vērtīgāks un produktīvāks nekā konkrēto pienākumu veikšana individuāli. Kolēģu smiekli un atbalsts ik dienu veicamos darbus padara vēl patīkamākus un darba dienas - īsākas. Hanna apgāž mītu, ka Hesburger restorānos strādā tikai tie cilvēki, kuri nezina, ko vēlas vai nav izlēmuši, kādu karjeras ceļu izvēlēties. Viņa pašlaik studē fizioterapiju un darba gaitas uzsāka, vēlēdamies kļūt patstāvīgāka un gūstot pieredzi paralēli fizioterapijas studijām. Viņa atzīst - iegūtā darba pieredze, īpaši komunikācijas prasmes darbā ar klientiem, būs noderīgas arī tālākās darba gaitās nākotnē.

Ikdiena darbā esot diezgan mierīga, taču nereti nakts maiņās sanāk piedzīvot amizantus un jautrus atgadījumus. Hanna atminās reizes, kad klienti sacentušies, kurš zina vairāk pasaku vai arī diskutējuši par globāliem jautājumiem. Ja kāds jautā pēc ieteikuma maltītei - Hanna uzskata, ka ar Dubulto siera burgeru vai Bekona burgeru nav iespējams kļūdīties.

Hanna sevi raksturo kā radošu, izpalīdzīgu un sportisku meiteni. Jau 5 gadus Hanna nodarbojas ar regbiju un nesen atgriezusies no regbija čempionāta Serbijā, kurā kopā ar Latvijas izlasi, izcīnījusi 4. vietu. Priecājamies par Hannas un viņas komandas panākumiem!

 

 

03.10.2021