Pateicības, apsveikumi, jautājumi vai ieteikumi

Vai Hesburger restorānā Tev bija draudzīga apkalpošana? Vai pamanīji ko tādu, kam nepieciešami uzlabojumi? Vai Tev ir ieteikumi produktu sortimenta papildināšanai?

Pastāsti mums par savu pieredzi un idejām. Tas palīdzēs uzlabot un attīstīt mūsu darbību, lai Tu nākotnē saņemtu labāku apkalpošanu.

Lai Tavu atsauksmi mēs saņemtu pēc iespējas ātrāk, vispirms izvēlies atsauksmes tēmu. Piemēram, ja atsauksme attiecināta uz noteiktu restorānu, tā tūlīt tiks nosūtīta konkrētajam restorānam. Savu atsauksmi vari iesniegt arī anonīmi. Gaidīsim Tavu atsauksmi!

Sazinies ar mums:

Ir kāds jautājums par mūsu produktiem vai darbību?

Apskati biežāk uzdotos jautājumus un to atbildes!

POPULĀRĀKĀS TĒMAS:

No kurienes tiek iegūtas Hesburger liellopu gaļas kotletes?

Hesburger izmanto 100% liellopu gaļas burgeru kotletes. Tās tiek gatavotas no izmeklētas, augstas kvalitātes liellopu gaļas izlases. Kotletes Baltijas tirgum tiek ražotas Biovela uzņēmumā Lietuvā.

Kāpēc mans iecienītākais produkts ir izņemts no produktu klāsta?

Izmaiņas mūsu produktu klāstā vienmēr tiek veiktas, pamatojoties uz klientu vēlmēm. Tā kā mēs nevaram bezgalīgi paplašināt piedāvāto produktu klāstu, katra jaunā produkta ieviešana parasti nozīmē kāda cita izņemšanu no piedāvājuma. Tomēr katra jaunā produkta izstrādes stadijā mēs cenšamies panākt, lai mūsu ēdienkartē būtu iekļauts kas īpaši garšīgs ikvienam mūsu klientam.

Kad atkal būs mans iecienītākais burgers speciālajā piedāvājumā?

Mēs darām visu iespējamo, lai klientu vidū populārākos produktus regulāri piedāvātu kampaņās. Mēs rūpīgi analizējam saņemtās atsauksmes par mūsu jaunajiem produktiem, kā arī atkārtotās kampaņas produktiem. Uz klientiem balstīta atgriezeniskā saite ir nenovērtējams palīgs, izvēloties jaunos kampaņas produktus.

Kā es varu aprēķināt savas maltītes uzturvērtību?

Hesburger mājas lapā ir atrodams atsevišķs uzturvērtības kalkulators, kuru vari izmantot, lai aprēķinātu, piemēram, Tevis komplektētās maltītes uzturvērtību.

Ko man darīt, ja esmu pazaudējis Bonusa karti?

Jaunu karti Tu vari pasūtīt šeit.

Vai Hesburger piedāvājumā ir maltītes, kurās ietilpst tikai salāti?

Hesburger piedāvā virkni maltīšu, kurās ietilpst tikai salāti. Tu vari iepazīties ar mūsu salātu piedāvājumiem mūsu mājas lapas sadaļā „Salāti’’. Visiem salātiem komplektā ietilpst viena Tevis izvēlēta mērce. Tāpat mūsu mājas lapas sadaļā Mērces un majonēzes vari aplūkot mūsu mērču un majonēžu piedāvājumu.

Kur tiek ražotas Hesburger majonēzes un mērces?

Visas Hesburger majonēzes un mērces tiek ražotas Somijā, mūsu ražotnē Kaarina pilsētā. Galvenās mūsu majonēzēs un salātu mērcēs izmantotās sastāvdaļas ir no Somijas (olas, rapšu eļļa un gurķi). Detalizētāku informāciju par produktiem izpēti mūsu mājas lapā.

Kas ir Hesburger kvalitātes pamatā?

Hesburger kvalitāte balstās uz uzticamiem piegādātājiem, kas jau ilgu laiku ir mūsu partneri. Mūsu augstās produktu kvalitātes pamatā ir augstvērtīgākās izejvielas, kas mūsu restorānā tiek sagatavotas klientiem, ievērojot precīzas instrukcijas. Visu uzņēmumu aptverošās vadlīnijas nodrošina, ka gala produkts atbilst augstākajiem standartiem. Dažādas rokasgrāmatas un pašnovērtējuma shēmas nodrošina augstu kvalitāti visas mūsu restorānu ķēdes ietvaros. Papildus valsts veiktajai pārtikas kvalitātes uzraudzībai, Hesburger ir ieviesta arī sava regulāras uzraudzības sistēma kvalitātes saglabāšanai. Par šīs sistēmas pārraudzību ir atbildīga neatkarīga, akreditēta laboratorija, kas specializējas pārtikas nozares kvalitātes vadībā.

No kā tiek gatavoti Hesburger frī kartupeļi?

Hesburger frī kartupeļi tiek gatavoti no 100% kartupeļiem. Lai nodrošinātu kraukšķīgo tekstūru, mūsu frī kartupeļiem tiek pievienotas arī citas sastāvdaļas. Tie tiek cepti 100% rapšu eļļā. Izpēti informāciju par mūsu piedāvātajiem produktiem mūsu mājas lapā.

Kur es varu aplūkot Hesburger produkcijas sarakstu? Kādas sastāvdaļas tiek izmantotas Hesburger produktu pagatavošanā?

Hesburger piedāvāto produktu klāstu vari aplūkot mūsu mājas lapā, kur katram produktam ir norādītas tā pagatavošanā izmantotās sastāvdaļas. Tāpat mūsu restorānu darbinieki par jebkuru no mūsu produktiem var sniegt informāciju saistībā ar produktu sastāvdaļām, uzturvērtību un alergēniem.

Kur es varu iegūt informāciju par Hesburger produktu uzturvērtību?

Informācija par Hesburger produktu uzturvērtību ir norādīta Hesburger mājas lapas sadaļā „Produkti’’ zem katra produkta. Tāpat Hesburger piedāvā atsevišķu uzturvērtības kalkulatoru, kuru vari izmantot, lai izpētītu uzturvērtību jebkurai Tevis izvēlētai ēdienu kombinācijai.

Kur es varu pārbaudīt paaugstinātu jutību izraisošu alergēnu vai sastāvdaļu klātbūtni Hesburger produktos?

Visa informācija par Hesburger produktos esošajiem alergēniem ir norādīta Hesburger mājas lapas sadaļā „Produkti’’ zem katra produkta. Tāpat mēs esam sastādījuši uzturvērtības tabulu, kurā ir uzskaitīti mūsu produktos esošie alergēni.

Kas ir Hesburger aplikācija?

Hesburger ir mobilā aplikācija, kas darbojas iPhone un Android viedtālruņos. Aplikāciju viedtālrunī var lejupielādēt  App Store, Google Play vai HUAWEI AppGallery veikalos.

Izmantojot Hesburger aplikāciju, vari pasūtīt pirkumu un par to iepriekš samaksājot, saņemt pasūtījumu izvelētajā laikā restorānā pasūtījumu saņemšanas punktā. Un ne tikai! Aplikācijā pieejami arī Hesburger leģendārie kuponi, kā arī tajā iekļauta Tava Hesburger Bonuskarte. Šķir ekrānu pa kreisi un pirms norēķināšanās par pirkumu pie kases uzrādi savu Bonuskluba QR kodu.

Ar aplikācijas palīdzību atradīsi ceļu uz tuvāko Hesburger restorānu un uzzināsi vairāk par mūsu produktiem.