21.01.2014

„Hesburger” šogad Latvijā plāno atvērt 5 jaunus restorānus

Baltijā un Somijā lielākā ātrās ēdināšanas restorānu ķēde „Hesburger” 2014. gada laikā Baltijas valstīs plāno atvērt 10 jaunus restorānus, puse no tiem tiks atklāti Latvijā. „Hesburger” Latvijas tirgū šogad plāno ieguldīt investīcijas 4 miljonu eiro apmērā un izveidot 50 jaunas darbavietas Rīgā un reģionu pilsētās.

Baltijas valstīs investēs 7,3 miljonus eiro

Šogad visās Baltijas valstīs – gan galvaspilsētās, gan reģionu lielākajās pilsētās - kopā plānots atvērt 10 jaunus „Hesburger” restorānus, investējot ap 7,3 miljoniem eiro un radot 100 jaunas darbavietas.

Ieva Salmela, „Hesburger” attīstības direktore Baltijas valstīs norāda, ka 2014. gadā uzņēmums turpinās tirgus pozīcijas stiprināšanu Baltijā: „Šogad plānojam turpināt „Hesburger” ķēdes attīstību un jaunu restorānu atvēršanu Baltijas valstu galvaspilsētās un reģionos. Latvijā jauni „Hesburger” restorāni šogad tiks atvērti galvenokārt Rīgā. Visi Latvijas un Baltijas valstu „Hesburger” restorāni ir mūsu uzņēmuma pārziņā, neviens no tiem nav franšīzes uzņēmums un viena no mūsu prioritātēm ir ķēdes attīstība, saglabājot nemainīgi augstu produkcijas kvalitāti un klientu servisa standartus.”

Pērn pieaudzis „Hesburger” apgrozījums visās Baltijas valstīs
2013. gadā „Hesburger” apgrozījums Latvijā pieaudzis par 11%, sasniedzot 17,2 miljonus eiro. Kopējais „Hesburger” pārdošanas apjoms pērn visās Baltijas valstīs bijis 45,5 miljoni eiro, no tiem 18 miljoni eiro ir apgrozījums Igaunijā un 10,3 miljoni eiro – Lietuvas tirgū. Savukārt „Hesburger” investīcijas Baltijas reģionā pagājušajā gadā ir 10 miljonu eiro, no tiem 3,7 miljoni eiro investēti Latvijas tirgū.

Pērn Latvijā atvērti 3 jauni „Hesburger” restorāni - otrais „Hesburger” restorāns Jelgavā, Katoļu ielā 10b un Valmierā, Rīgas ielā 63, kā arī pirmais „Hesburger” restorāns Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 103a. Šobrīd Latvijā ir 38 „Hesburger” restorāni, 17 no tiem atrodas Rīgā, bet 21 – Latvijas reģionu lielākajās pilsētās.

„Pagājušais gads „Hesburger” darbībā vērtējams kā veiksmīgs un panākumiem bagāts gan Latvijā, gan Baltijas valstu tirgū kopumā. Pagājušajā vasarā svinējām simbolisku jubileju, jo Lietuvā atvērām 100. „Hesburger” restorānu Baltijā, bet jau šobrīd mūsu restorānu skaits Baltijas valstīs sasniedz 108. Lepojamies, ka mūsu Baltijas valstu restorānu komandā ir 1100 darbinieku,” stāsta Ieva Salmela.