02.04.2014

“Hesburger” atver pirmo restorānu Turcijā

“Hesburger” atver pirmo restorānu Turcijā

Hesburger”, Somijā un Baltijā lielākā ātrās ēdināšanas ķēde, turpinot mērķtiecīgu restorānu tīkla paplašināšanu un attīstību, ir atvērusi pirmo „Hesburger” restorānu Turcijā, Alānijas pilsētā. Uzņēmuma investīcijas jaunatklātajā restorānā sasniedz pusmiljonu eiro un tajā radītas vairāk nekā 20 darbavietas.

Ieva Salmela, „Hesburger” starptautiskās attīstības direktore: „Mēs esam ienākuši Turcijas tirgū un tā ir lieliska un izaicinājumiem bagāta iespēja plašināt „Hesburger” ķēdi. Restorāns atvērts Alānijas pilsētā, jo tā ir mūsu uzņēmējdarbības modelim atbilstoša lieluma kūrortpilsēta, turklāt to iecienījuši tūristi no visas pasaules. Tas ir arī stratēģisks lēmums – mūsu klienti no Somijas un Baltijas valstīm bieži izvēlas Alāniju par brīvdienu galamērķi, tādēļ vēlamies arī šeit piedāvāt viņu iecienītos „Hesburger” burgerus un kvalitatīvas maltītes iespējas. Tajā pašā laikā arī orientēsimies uz jaunu klientu piesaistīšanu, piedāvājot vietējiem iedzīvotājiem pazīstamo, Turcijas virtuvei raksturīgās garšas ēdienu.”

“Hesburger” restorāna ēdienkartē Turcijā ir iekļauti “Hesburger” burgeri, tortiljas, maltītes, uzkodas, deserti un atspirdzinoši dzērieni. Tāpat arī ēdienkarte ir papildināta ar vietējo iedzīvotāju iecienītajām garšām, piedāvājot divus jaunus burgerus – „Köfte Hesburgeru” un „Köfte siera burgeru”.

„Hesburger” restorānu Turcijā atklāja Nina Vasunlahti, Somijas vēstniece Turcijā, uzsverot, ka: „Restorānam ir lieliska atrašanās vieta – tas atrodas uz centrālā bulvāra, labāku vietu tam nevarētu vēlēties, jo Alānija ir Somijas tūristu iecienītākais galamērķis. Esmu pārliecināta, ka restorānam būs stabils apmeklētāju loks. Vēlu panākumus un garšīgus hamburgerus, Mega burgerus un citus produktus, kas gatavoti, izmantojot īpašo „Hesburger” majonēzi no Somijas!”

Kuddusi Müftüoğlu, Somijas goda konsuls Turcijā: „Ir patiess prieks atklāt „Hesburger” restorānu manā dzimtajā pilsētā, kas ir vislabākā vieta jauna restorāna atvēršanai. Vēlu veiksmi un panākumiem bagātu „Hesburger” restorāna darbību.”

Jaunatklātais „Hesburger” restorāns izvietots divos stāvos Alānijas centrā, tā adrese ir Şekerhane Mh. Atatürk Cd. Nr.5.