03.05.2019

Investējot 1,4 miljonus eiro ēkas iegādē un telpu modernizācijā ,“Hesburger” Liepājā atver trešo restorānu

Šodien Liepājā, Stendera ielā 18, atklāta bijusī rokkafejnīcas ēka, kas jaunajā konceptā apvieno divus ēdināšanas uzņēmumus, naktsklubu un jumta terasi. Ēkas pirmajā stāvā apvienoti divi ēdināšanas uzņēmumi – ātrās ēdināšanas restorāns “Hesburger” un picērija “Čili Pizza”. Otrajā stāvā izveidots naktsklubs “Cukurfabrik’ ”, savukārt trešajā stāvā atklāta “Cukurfabrik’ ” jumta terase, informē “Hesburger” attīstības direktore Ieva Salmela.

I.Salmela norāda, ka ēkas īpašnieks ir “Hesburger” un ēkas iegādē un restorāna izveidē kopumā investēti 1,4 miljoni eiro. “Hesburger” restorāna telpu platība ir 135,6m2, ieskaitot palīgtelpas, savukārt pagrabstāvā ir ierīkotas noliktavas telpas un citas palīgtelpas ar kopējo platību 60,1 m2. Uzsākot jaunā restorāna darbību, nodrošinātas darba vietas 4 darbiniekiem, bet plānots, ka kolektīvs varētu paplašināties līdz aptuveni 12 darbiniekiem.

“Ņemot vērā ēkas potenciālu un iespējas, esam izveidojuši jaunu atpūtas konceptu, kas spēs uzrunāt liepājniekus un pilsētas viesus, vienuviet piedāvājot plašāku pakalpojumu sortimentu”, norāda I.Salmela, uzsverot, ka ilgtermiņā šī var kļūt par iecienītu atpūtas vietu pilsētā.

Līdzās “Hesburger” ēkas pirmajā stāvā atrodas arī “Čili Pizza” picērija. Tāpat kā “Hesburger”, arī viesmīlības uzņēmumu grupai “Tiamo” šī ir trešā atklātā “Čili Pizza” picērija Liepājā. Tās kopējā platība ir 115 m2, savukārt pagrabstāvā ir ierīkotas virtuves telpas un citas palīgtelpas ar kopējo platību 90 m2.

Kā norāda uzņēmumu grupas "Tiamo" pārstāvis Toms Zukulis, tad jaunais koncepts ar naktsklubu un āra terasi ēkas 2. un 3.stāvā ir veidots tā, lai radītu metropoles gaisotni: “jaunajā picērijā daļēji saglabāta "Rokkafejnīcas" aura. Lielākās pārvērtības piedzīvojis ēkas otrais stāvs, kļūstot daudz mūsdienīgāks.”

 

“Hesburger” restorāna darba laiks: katru dienu no pulksten 9:00 - 23:00,

Čili pica” – katru dienu no pulksten 10:00 - 24:00,

savukārt “Cukurfabrik’ ” naktsklubs būs atvērts ceturtdienās no plkst. 21:00-4:00, piektdienās un sestdienās no plkst. 21:00-6:00.