22.12.2015

Par šī gada labāko “Hesburger” restorānu atzīts restorāns Saldū

Baltijā un Somijā lielākā ātrās ēdināšanas restorānu ķēde „Hesburger” veikusi restorānu darbības novērtējumu 2015. gadā. Par šī gada TOP 3 labākajiem restorāniem Latvijā atzīti Saldus, Jēkabpils un Rīgas t/c “Dole” restorāni.

Katru gadu “Hesburger” Baltijas valstīs veic restorānu darbību izvērtējumu. Par Top 3 labākajiem reģionālajiem restorāniem Latvijā šogad tika atzīti restorāns Saldū (Apvedceļš 3), restorāns Jēkabpilī (Rīgas iela 247) un restorāns Rīgā, t/c Dole” (Maskavas iela 357). No trīs labākajiem reģionālajiem restorāniem par gada labāko restorānu Latvijā atzīts restorāns Saldū.

Turpina Ieva Salmela, “Hesburger” attīstības direktore Baltijas valstīs: “Lai novērtētu restorānu darbību, katra gada noslēgumā mēs veicam darbības izvērtējumu pēc vienotiem vērtēšanas kritērijiem visās Baltijas valstīs, kur katrā valstī tiek noteikti labākie restorāni. Šāda vērtēšana ļauj ne tikai novērtēt klientu apkalpošanas kvalitāti, darba efektivitāti un citus būtiskus faktorus, bet arī salīdzināt iegūtos rādītājus ar citām valstīm. Mēs lepojamies, ka restorāni, kas iegūst augstākos rezultātus, mainās gadu no gada. Tas norāda, ka mūsu darbinieki vēlas pierādīt sevi un cenšas sasniegt arvien labākus rezultātus. Jāuzsver, ka labākie restorāni nav koncentrēti kādā noteiktā Latvijā reģionā, bet atrodas dažādās Latvijas vietās, kas parāda, ka kvalitātes latiņa ir augsta visā restorānu tīklā.”