30.08.2017

“Hesburger” paplašina starptautisko tīklu; Baltijā līdz gada beigām investēs 10 miljonus eiro

Somijas ātrās ēdināšanas restorānu ķēde “Hesburger”, kas savu darbību veic deviņās valstīs, šogad turpina aktīvu tīkla paplašināšanu starptautiski. Kopējās investīcijas jaunu restorānu izveidē Baltijas valstīs līdz gada beigām sasniegs ap 10 miljoniem eiro.

Līdz šim 9 jauni restorāni 4 valstīs; plānota jaunu restorānu atvēršana arī Latvijā

Vērtējot uzņēmuma starptautisko izaugsmi pēc atvērto restorānu skaita, līdz šim šogad atvērti 9 restorāni. Jauna ātrās ēdināšanas restorāna atvēršanu šogad piedzīvojusi kaimiņvalsts Lietuva, tāpat arī Baltkrievija, katrā no tām atverot vienu restorānu. Četri restorāni ir atvērti Krievijā (franšīzes projekts), savukārt 3 – Bulgārijā. Rudenī plānots atvērt 3 jaunus restorānus Krievijā, bet Baltijas valstīs uzņēmuma tīkls tiks paplašināts ar vēl astoņiem jauniem “Hesburger” restorāniem, no kuriem četri tiks atvērts Lietuvā, divi – Igaunijā, bet Latvijas galvaspilsētā plānots atvērt 2 restorānus. Bulgārijā šogad tiks atvērti vēl 2 jauni restorāni, savukārt 10 gadu laikā plānots palielināt restorānu skaitu līdz 50, investējot aptuveni 35 miljonus eiro.

Ieva Salmela, ”Hesburger” attīstības direktore: “Ņemot vērā līdzšinējos un esošos biznesa rādītājus, saprotam, ka spējam ieguldīt un reinvestēt peļņu jaunu restorānu attīstībā. Ja skatāmies uz Bulgārijas tirgu, protams, ka atvērt pirmo restorānu jaunā valstī nebija viegli, jo tas bija līdz šim neapzināts tirgus, tomēr saprotot, ka klientu interese ir augsta. Protams, paralēli jaunu restorānu atvēršanai, investējam esošo restorānu modernizācijā, sortimenta papildināšanā un citās aktivitātēs, lai nodrošinātu mūsu klientiem augstākā līmeņa servisu”.

Līdz gada beigām Baltijā plānots investēt ap 10 miljoniem eiro

Kopējās investīcijas jaunu restorānu izveidē Baltijas valstīs šajā gadā plānotas aptuveni 10 miljoni eiro. No tiem, lai īstenotu divu jaunu restorānu izveidi Latvijā, šogad to attīstīšanā kopumā plānots ieguldīt ap 3 miljoniem eiro. Nākamā gada plāni paredz jauna restorāna izveidi Jūrmalā, kur ieguldītais investīciju apjoms plānots no diviem līdz trīs miljoniem eiro.