01.11.2018

Hesburger: jaunā restorāna izveidē Jūrmalā ieguldītās investīcijas sasniegušas 1 miljonu

Baltijā un Somijā lielākā ātrās ēdināšanas restorānu ķēde “Hesburger”, turpinot mērķtiecīgu tīkla paplašināšanu, atvērusi otro restorānu Jūrmalā, Kauguros. Tajā ieguldītās investīcijas sasniegušas 1 miljonu eiro, informē “Hesburger” attīstības direktore Ieva Salmela.

“Par vēl viena restorāna attīstīšanu Jūrmalā bijām domājuši ilgāku periodu. Jūrmala, kas ir stratēģisks punkts Rīgas apkaimē, piesaista ievērojamu klientu plūsmu – gan vietējos iedzīvotājus, tā tūristus visu gadu. Bulduros esošā restorāna apgrozījums katru gadu pieaug, līdz ar to lēmums par otrā restorāna atvēršanu Jūrmalā bija loģisks tīkla attīstības solis”, tā I. Salmela par restorāna izveidi Kauguros.

Līdz ar restorāna atklāšanu, kopējais restorānu skaits Latvijā ir sasniedzis 47 restorānus.

Divdesmit jaunu darba vietu

Atklājot “Hesburger” restorānu Kauguros, uzņēmums ir radījis 20 jaunas darba vietas. Uzņēmums atzīst, ka darbaspēka trūkums pakalpojumu nozarē ir jūtams, un ātrā ēdināšana nav izņēmums. Šobrīd lielākā daļa šīs restorāna komandas ir atlasīta, savukārt tuvāko nedēļu laikā paredzēts to nokomplektēt pilnībā.

 

Restorāna kopējā platība ir 159, m2. Jaunatklātajā restorānā Steķu ielā 1, Kauguros, ir Drive-In jeb auto kase, kā arī bērnu rotaļu laukums.

Restorāna darba laiks: no pirmdienas līdz ceturtdienai 9:00 – 22:00, piektdienās un sestdienās 9:00-23:00, bet svētdienās 9:00-22:00.