06.06.2016

Hesburger sper soli IT nozarē

Ātrās ēdināšanas restorānu ķēde “Hesburger” ir spērusi nozīmīgu un inovatīvu soli, izveidojot mobilo aplikāciju, kas paredzēta produktu pasūtīšanai tiešsaistē. Šobrīd mobilā aplikācija pieejama Somijā, tomēr jau nākamgad Latvijas un arī Baltijas valstu “Hesburger” produkcijas cienītājiem būs iespēja izmantot aplikācijas sniegtās priekšrocības.

Mobilās aplikācijas izveidošana ir būtisks solis klientu servisa uzlabošanā, jo tā spēs nodrošināt ātrāku un inovatīvāku klientu apkalpošanas servisu. “Hesburger” mobilā aplikācija sniegs iespēju ne tikai pasūtīt produkciju, bet arī ļaus pārvaldīt savu Bonuskartes bilanci, aplūkot katra produkta uzturvērtību un specifikāciju, ļaus pirmajiem uzzināt par “Hesburger” jaunumiem un akcijām, kā arī iecienītie “Hesburger” kuponi būs vienmēr līdzi telefonā.

Ieva Salmela, „Hesburger” attīstības direktore Baltijas valstīs: Nozīmīgs faktors un dzinējspēks “Hesburger” mobilās aplikācijas izveidei bija klientu vēlmju apmierināšana, padarot viņu ikdienu vienkāršāku. Pašlaik mobilā aplikācija darbojas Somijā, taču jau nākamajā gadā tā būs pieejama Latvijā un pārējās Baltijas valstīs. Esmu pateicīga, ka mūsu klienti novērtē mūsu darbu un izvēlas pie mums atgriezties, jo tieši tas ir mūsu uzņēmuma dzinējspēks attīstīties un pielāgoties tehnoloģiju sniegtajām iespējām.”

Kā darbojas “Hesburger” mobilā aplikācija?

Veikt pasūtījumu, izmantojot “Hesburger” mobilo aplikāciju, var jebkurā laikā un no jebkuras vietas. Ielogojoties aplikācijā, jāizvēlas “Hesburger” produkts un jāveic avansa maksājums. Kad pasūtījums ir veikts, dodaties uz restorānu, kur esat pasūtījumu nosūtījis, lai to saņemtu. Aplikācija klientam piedāvā tuvākos “Hesburger” restorānus un karti, kas attēlo nokļūšanu līdz tuvākajam restorānam. Klientam atliek izvēlēties tuvāko restorānu, veikt pasūtījumu un sev vēlamā laikā doties pēc pasūtījuma.