15.07.2014

“Hesburger” ar divu jaunu restorānu atklāšanu atzīmē 10 gadus Latvijā

“Hesburger”, Somijā un Baltijā lielākā ātrās ēdināšanas ķēde, šonedēļ, atzīmējot desmit gadu jubileju Latvijas tirgū, atvērusi divus jaunus restorānus Rīgā - Dzirciema ielā 42 un Vienības gatvē 77.

Ieva Salmela, „Hesburger” attīstības direktore Baltijas valstīs: „Jūlijā mūsu uzņēmums svin vēsturisku jubileju – pirms desmit gadiem atvērām pirmo „Hesburger” restorānu Latvijā, tirdzniecības centra „Olimpia” telpās. Kopš darbības uzsākšanas Latvijā esam atvēruši 40 restorānus, radot vairāk nekā 470 darbavietu Rīgas un lielāko reģionu pilsētu iedzīvotājiem. Vēlamies pateikties mūsu klientiem, sadarbības partneriem un „Hesburger” Latvijas komandai par veiksmīgo sadarbību un lojalitāti „Hesburger” zīmolam desmit gadu garumā! ”

Atzīmējot desmitgadi, šonedēļ Pārdaugavā atvērti divi jauni „Hesburger” restorāni - šodien Dzirciema ielā 42 atvērts jau 40. „Hesburger” tīkla restorāns, kurā ieguldītas investīcijas 350 000 eiro apmērā un izveidotas 7 jaunas darbavietas. „Hesburger” restorāns izvietots jaunatklātā tirdzniecības centra telpās 166 kvadrātmetru platībā un tajā pieejamas 55 sēdvietas.

Savukārt pirmdien, 14. jūlijā Vienības gatvē 77 atvērts „Hesburger” restorāns ar autokasi un 32 sēdvietām. Vienības gatves „Hesburger” restorāna izveidē investēti 800 000 eiro, tā platība ir 148 kvadrātmetri. Vienības gatves „Hesburger” komandā ir 6 jauni darbinieki.

„Abus jaunos Pārdaugavas restorānus atveram „Hesburger” jubilejas mēneša ietvaros – līdz jūlija beigām esam paredzējuši vairāku jaunu restorānu atklāšanu un īpašas akcijas mūsu pircējiem. Latvija, kā arī pārējās Baltijas valstis, ir būtiska daļa no mūsu tirgus ar ievērojamu attīstības potenciālu, tādēļ tuvākajos gados plānojam izvērst „Hesburger” tīkla darbību gan Rīgā, gan reģionu pilsētās, arī paplašinot sadarbību ar Baltijas valstu ražotājiem produkcijas piegādē. Augošais restorānu skaits pierāda, ka “Hesburger” Baltijā izvērstā biznesa stratēģija ir bijusi veiksmīga un savā izaugsmē nedomājam apstāties. Veiksmi noteikusi arī spēja atbilst un pielāgoties klientu prasībām gan piedāvātās produkcijas kvalitātes, gan arī daudzveidības ziņā,” stāsta Ieva Salmela.

„Hesburger” restorānu sortiments tiek papildināts katru gadu, piedāvājot 100% liellopa vai vistas gaļas burgerus, tortiljas un maltīšu komplektus pieaugušajiem un bērniem, salātus, dažādas uzkodas, desertus, saldējumu un atspirdzinošus dzērienus. Gadu gaitā pircēji īpaši iecienījuši „Hesburger” rūpnīcā ražoto kečupu, majonēzes un salātu mērces. Latvijas pircēju iecienītākais burgers ir Hesburgers, tāpat arī populāra ir Vistas gaļas tortilja un Rudzu burgers ar Latvijas rupjmaizei raksturīgo garšu.