01.02.2017

“Hesburger” paplašina starptautiskā tīkla darbību, atverot pirmo restorānu Baltkrievijā

Ātrās ēdināšanas restorānu ķēde “Hesburger”, paplašinot starptautiskā tīkla darbību, atvērusi pirmo restorānu Baltkrievijā, Minskā. Ieguldītās investīcijas sasniegušas 300 tūkstošus ASV dolāru jeb aptuveni 282 tūkstošus eiro, un tuvākā gada laikā uzņēmums plāno atvērt arī citus restorānus galvaspilsētā.

Baltkrievija – devītā valsts “Hesburger” restorānu tīklā

Līdz ar jaunā restorāna atklāšanu, “Hesburger” tīkla pārklājums sasniedzis deviņas valstis. Jaunais restorāns Minskā atklāts tirdzniecības centrā “ALMI” un radītas 25 darba vietas vietējiem iedzīvotājiem.

“”Hesburger” ir lielākā ātrās ēdināšanas restorānu ķēde Baltijā un baltkrievi ir regulāri viesi Baltijas valstīs, tādējādi jau labi pazīst mūsu restorānus un to sortimentu. Tāpēc nākamais loģiskais solis kopā ar mūsu franšīzes partneri bija paplašināt darbību šajā Baltijas valstu kaimiņvalstī un arī Baltkrievijas iedzīvotājiem sniegt pieejamu un daudzveidīgu “Hesburger” sortimentu”, stāsta Ieva Salmela, „Hesburger” attīstības direktore.

"Hesburger" ēdienkarte Baltkrievijā sastāvēs no dažāda veida burgeriem, tortiljām, desertiem, uzkodām un citiem produktiem, kas iekļauti "Hesburger" standarta ēdienkartes sortimentā.