31.08.2015

„Hesburger” atver restorānu Ukrainā

Baltijā un Somijā lielākā ātrās ēdināšanas restorānu ķēde „Hesburger”, turpinot paplašināt uzņēmuma darbību, ir atvērusi restorānu Ukrainā, Kijevas tirdzniecības centrā „Novus”. Jaunā restorāna atvēršanā ieguldītas 300 tūkstošus eiro lielas investīcijas, un tas radījis vairāk nekā 20 jaunas darbavietas.

Jaunā restorāna atklāšanā piedalījās gan „Hesburger” tīkla vadītājs Kari Salmela un attīstības direktore Ieva Salmela, Somijas vēstniecības konsuls UkraināJussi Soini,kā arī jaunā tirdzniecības centra „Novus” finanšu direktore Ņina Orlovskaja.

Turpina Ieva Salmela, „Hesburger” attīstības direktore Baltijas valstīs: „Ienākšana Ukrainas tirgū ir aizraujoša un izaicinoša iespēja paplašināt mūsu restorānu tīkla darbību. Katru reizi, uzsākot darbību jaunā tirgū, mēs cenšamies atbalstīt vietējo ekonomiku, iegādājoties produktu pagatavošanai nepieciešamās izejvielas no vietējiem ražotājiem un piegādātājiem. Arī Ukrainā mēs centīsimies izmantot vietējo ražotāju piedāvāto produkciju cik daudz vien iespējams. Jāatzīmē, ka, izvērtējot šī tirgus potenciālu, esam plānojuši atvērt vēl vienu restorānu Kijevā jau šī gada rudenī.”

Jussi Soini, Somijas vēstniecības konsuls Ukrainā, uzsvēra, ka„esmu gandarīts, ka „Hesburger” ir atvēris savu restorānu Ukrainā. Valstij ir nepieciešamas investīcijas, lai tā attīstītos, tāpēc ir patiess prieks, ka ārvalstu investori ienāk Ukrainas tirgū. Es novēlu panākumus un daudz klientu jaunajam restorānam.”

Jaunais restorāns izvietots vienā stāvā ar 72 sēdvietām, klientu ērtībām tajā iekārtots arī plašs bērnu rotaļu laukums. Restorāns saviem apmeklētājiem piedāvās dažāda veida burgerus, tortiljas un maltīšu komplektus pieaugušajiem un bērniem, salātus, dažādas uzkodas, desertus un atspirdzinošus dzērienus.