06.02.2018

Investējot 1,4 miljonus eiro, Hesburger atklāj 45. restorānu Latvijā

Baltijā un Somijā lielākā ātrās ēdināšanas restorānu ķēde “Hesburger”, turpinot mērķtiecīgu tīkla paplašināšanu, atvērusi 45. restorānu Latvijā. Jaunais restorāns atrodas Vecrīgā, Vaļņu ielā 31/33, un tajā ieguldītais investīciju apjoms sasniedzis 1,4 miljonus eiro.

Jaunais restorāns izvietots vienā stāvā, un tā kopējā platība ir 117,1 m2. Līdz ar restorāna izveidi, radītas 10 jaunas darba vietas rīdziniekiem, kā arī plānots, ka vasaras sezonas laikā tiks izsludinātas papildu vakances, prognozējot lielāku klientu pieplūdumu.

Ieva Salmela, “Hesburger” attīstības direktore: “Mūsu mērķis ir būt tur, kur ir mūsu klienti, tāpēc šī restorāna atvēršana bija stratēģisks solis biznesa attīstības veicināšanai. Līdz šim esam attīstījuši vairākus restorānus centra rajonā, un to pārdošanas rādītāji liecina par augstu klientu interesi, ņemot vērā ikdienas cilvēku plūsmu, tāpēc Vecrīga ir izdevīga teritorija restorāna atvēršanai. Jauna ātrās ēdināšanas restorāna atvēršana pilsētas centrā būs ieguvums gan mūsu klientiem, gan uzņēmumam.”

Restorānā izveidota bērnu atpūtas zona, kā arī moderni digitālie risinājumi – digitālie reklāmas displeji, kuros klienti varēs iepazīties ar aktuālajiem piedāvājumiem un akcijām.

Restorāna darba laiks: no pirmdienas līdz ceturtdienai 8:00-23:00, piektdienās no 8:00-8:00, sestdienās no 10:00-7:00 un svētdienās no 10:00-22:00.