14.12.2015

„Hesburger” atklāj restorānu Rīgā, Kr. Barona ielā

Baltijā un Somijā lielākā ātrās ēdināšanas restorānu ķēde „Hesburger”, turpinot restorānu tīkla paplašināšanu, ir atklājusi jaunu restorānu Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 44.Ieguldītās investīcijas restorāna izveidē sasniegušas 500 tūkstošus eiro.

Šis kopumā ir jau 43. „Hesburger” restorāns Latvijā un 22. restorāns Rīgā. Jaunatvērtā restorāna kopējā platība sasniedz 245 kvadrātmetrus, un tas radījis 10 jaunas darba vietas rīdziniekiem.

Turpina Ieva Salmela, „Hesburger” attīstības direktore Baltijas valstīs:

„Mēs redzam, ka klienti novērtē mūsu darbību, tāpēc mēs spējam attīstīties un piedāvāt viņiem arvien plašāku restorānu tīkla pārklājumu, kvalitatīvāku servisu un daudzveidīgāku sortimentu. Neskatoties uz augsto konkurenci ātrās ēdināšanas nozarē, it īpaši Rīgā un tās reģionā, mēs uzskatām, ka tirgū ir izaugsmes iespējas, par ko galvenokārt liecina pieaugošais apmeklētāju skaits ātrās ēdināšanas restorānos. Tuvāko mēnešu laikā mēs plānojam arī atklāt restorānu Rīgā, Krasta ielā, kas būs līdz šim lielākais restorāns Latvijā.”

Jaunais „Hesburger” restorāns Kr. Barona ielā 44 ir izvietots divos stāvos, un tajā izveidotas divas klientu zāles. Restorāns strādās katru dienu no plkst. 9:00 līdz 23:00.