30.06.2015

„Hesburger” uzsācis restorāna būvniecību Rīgā, Krasta ielā

Baltijā un Somijā lielākā ātrās ēdināšanas restorānu ķēde „Hesburger” uzsākusi jauna restorāna būvniecību Rīgā, Krasta ielā 85, attīstības projektā ieguldot 2,5 miljonus eiro.

„Hesburger” kompleksa kopējā platība būs 662,6 m2, un tas būs līdz šim lielākais „Hesburger” restorāns Latvijā. Paredzēts, ka jaunā „Hesburger” kompleksa atklāšana notiks šī gada rudenī.

Turpina Ieva Salmela, „Hesburger” attīstības direktore Baltijas valstīs: „Jaunā „Hesburger” būvniecība Krasta ielā ir viens no mūsu šā brīža svarīgākajiem projektiem. Tas būs lielākais „Hesburger” restorāns Latvijā, un tas atradīsies stratēģiski izdevīgā vietā, kur iespējama liela potenciālo klientu plūsma. Līdz šim Latvijā esam atvēruši 43 restorānus un turpinām atvērt jaunus. Tas liecina, ka klienti novērtē mūsu darbību, kā rezultātā uzņēmums spēj attīstīties arvien straujāk šajā reģionā.”

Jaunais komplekss būs izvietots trīs stāvos ar atpūtas zonu un āra terasi ēkas trešajā stāvā, kā arī plašu, 50 m2 bērnu rotaļu laukumu restorāna 2. stāvā. Tāpat ēkā tiks uzstādīts arī lifts līdz trešā stāva terasei.