03.05.2017

Hesburger uzsācis restorāna būvniecību Juglā

Ātrās ēdināšanas restorānu ķēde “Hesburger” uzsākusi jauna restorāna būvniecību Rīgā, Brīvības gatvē 388. Plānots, ka ieguldītās investīcijas restorāna izveidē sasniegs aptuveni 1,6 miljonus eiro.

“Brīvības gatve ir viens no aktīvākajiem un noslogotākajiem ceļa posmiem Rīgā. Šajā Rīgas daļā esam izveidojuši četrus restorānus, kuru darbības rādītāji norāda uz augstu klientu interesi, tāpēc nonācām pie lēmuma attīstīt vēl vienu restorānu stratēģiski izdevīgā vietā ar lielu potenciālo klientu plūsmu. Pateicoties mūsu klientiem, kas novērtē mūsu darbu, “Hesburger” spēj attīstīties un paplašināt savu restorānu tīklu ne tikai Rīgā, bet arī citviet Latvijā”, norāda Ieva Salmela, „Hesburger” attīstības direktore.

Jaunais restorāns tiks izvietots divos stāvos ar atpūtas zonu un bērnu laukumu restorāna 2. stāvā. Ēkas trešajā stāvā atradīsies biroja telpas. Arī šajā restorānā, tāpat kā citos jaunatvērtos restorānos, paredzēti digitālie reklāmas displeji, kuros klientiem būs iespējams redzēt cenrādi, produktu attēlus, akcijas piedāvājumus, kā arī video.