05.09.2016

Ar Ģimenes dienas svinībām, oficiāli atklāts Latvijā lielākais Hesburger restorāns

Baltijā un Somijā lielākā ātrās ēdināšanas restorānu ķēde „Hesburger”, turpinot restorānu tīkla paplašināšanu, 3. septembrī oficiāli atklājis līdz šim lielāko restorānu Latvijā – Rīgā, Krasta ielā 85. Ieguldītās investīcijas restorāna izveidē sasniegušas 2,5 miljonus eiro.

Lai atzīmētu šo notikumu, 3. septembrī restorānā tika organizēta “Hesburger” Ģimenes diena, kur ikvienam interesentam bija iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs, kopīgi baudīt svētku torti, savukārt bērniem nodoties interesantās atrakcijās bērnu radošajās darbnīcās.

Pasākumu atklāja īpašie viesi – “Hesburger” tīkla vadītājs Kari Salmela, “Hesburger” Attīstības direktore Ieva Salmela un Somijas vēstnieks Latvijā Olli Kantanens.

Ieva Salmela, „Hesburger” Attīstības direktore Baltijas valstīs: „Šis notikums ir īpašs ne tikai tāpēc, ka esam atvēruši lielāko restorānu Latvijā, bet arī tā nozīmīgā skaita dēļ – šis 45. “Hesburger” restorāns Latvijā. Šis ir bijis mūsu nozīmīgākais stratēģiskais projekts Latvijā pēdējā pusotra gada laikā un esam priecīgi, ka tas ir kļuvis pieejams mūsu klientiem.”

Tikmēr Somijas vēstnieks Latvijā Olli Kantanens uzsvēra, ka šis ir notikums, kas simbolizē Latvijas un Somijas ciešo ekonomisko sadarbību: “Daudzi Somijas zīmoli, tajā skaitā “Hesburger”, ir plaši zināmi Latvijā. Arī šodienas svinības norāda uz tuvu Latvijas un Somijas ekonomisko sadarbību. Esmu gandarīts, ka aktīvi un inovatīvi ģimenes uzņēmumi kā “Hesburger”, spēj atrast iespēju attīstīties arī ārpus Somijas un gūt lieliskus panākumus.”

Šis ir jau 45. “Hesburger” restorāns Latvijā un 23. restorāns, kas tiek atvērts Rīgā. Jaunais restorāns atrodas Krasta ielā 85 un tā plašajās 662,6 kvadrātmetru telpās trijos stāvos ir izveidotas 3 klientu zāles, plašs bērnu rotaļu laukums kompleksa otrajā stāvā, kā arī āra terase ēkas trešajā stāvā. Tāpat pircēju ērtībai ir izveidota auto kase. Būtiski, ka restorānā ir ierīkots lifts, lai tas būtu ērti pieejams klientiem ar kustību traucējumiem. Jaunizveidotais restorāns ir radījis 15 darba vietas rīdziniekiem.

Restorāns strādā katru dienu no plkst. 8:00 līdz 01:00.