16.06.2016

Investējot 1 miljonu eiro, „Hesburger” atklāj jaunu restorānu Rīgā

Baltijā un Somijā lielākā ātrās ēdināšanas restorānu ķēde „Hesburger”, turpinot restorānu tīkla paplašināšanu visā Latvijā, šodien atklāj restorānu Rīgā, Katoļu ielā 4.  Ieguldītās investīcijas restorāna izveidē sasniegušas 1 miljonu eiro, un šis ir pirmais restorāns Latvijas tīklā, kur ieviesti līdz šim nebijuši digitālie risinājumi.

Šis ir pirmais restorāns, kur ieviesta līdz šim nebijusi inovācija Latvijas restorānos – digitālie reklāmas displeji. Displejos būs iespējams redzēt cenrādi, attēlus, akcijas piedāvājumus, kā arī video. No kopējām restorānā ieguldītājām investīcijām, digitālo reklāmas displeju īstenošanā ieguldīti 30 tūkstoši eiro.

Turpina Ieva Salmela, „Hesburger” attīstības direktore Baltijas valstīs:

„Šī restorāna atvēršana ir īpaša ar jauno digitālo risinājumu ieviešanu, kas turpmāk tiks ieviesti arī citos restorānos, kas nākotnē tiks atvērti. Kā uzņēmums esam gandarīti, ka rīdzinieki novērtē mūsu restorānu darbību, tāpēc mēs turpinām paplašināt mūsu restorānu tīklu. Tāpat novērtējam, ka turpinot veiksmīgu sadarbību ar plašāko automātisko degvielas uzpildes staciju tīklu SIA “Neste Latvija”, kas jau ilgus gadus ir mūsu sadarbības partneris, varam atvērt restorānu līdzās “Neste” stacijai, tādējādi sniedzot klientiem iespēju gan uzpildīt degvielu, gan ieturēt maltīti vienuviet.”

“Esam gandarīti, ka turpinām paplašināt savu sadarbību ar ātrās ēdināšanas restorānu ķēdi “Hesburger”, tādā veidā nodrošinot saviem klientiem gan somu kvalitātes degvielas uzpildi, gan ēdināšanu vienuviet,” stāsta Armands Beiziķis, SIA Neste Latvija valdes loceklis.

Šis ir jau 22. “Hesburger” restorāns, kas tiek atvērts Rīgā. Jaunais restorāns atrodas Katoļu ielā 4 līdzās degvielas uzpildes stacijai “Neste”. Kopumā jaunatvērtā restorāna platība sasniedz210,5 kvadrātmetrus, un tas radījis 8 jaunas darbavietas rīdziniekiem. Jaunais restorāns ir izvietots vienā stāvā,un tajā ir 60 sēdvietas. Restorānā ir iekārtots bērnu rotaļu laukums, kā arī pircēju ērtībai izveidota auto kase.

Restorāns strādās katru dienu, pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 9:00 līdz 22:00, piektdienās un sestdienās no plkst. 9.00 līdz 24:00, savukārt svētdienās no plkst. 11:00 līdz 22:00.