Par uzņēmumu Hesburger

Hesburger ir reģistrēta preču zīme, kas pieder Somijas mātes uzņēmumam Burger-In Oy. Burger-In Oy pieder Salmelu ģimenei, kas to vada kopš dibināšanas. Uzņēmuma dibinātājs Heikki Salmela ir Burger-In Oy direktoru padomes priekšsēdētājs. Kari Salmela ir uzņēmuma izpilddirektors un Jari Vuoti ir Burger-In Oy izpilddirektora vietnieks. Hesburger strādā aptuveni 5400 cilvēku Somijā, savukārt ārvalstīs -  aptuveni 2500 darbinieku. 2019. gada beigās Somijā kopumā bija 278 Hesburger restorāni. Hesburger  galvenā biroja atrašanās vieta ir Somijas pilsētā Turku. Galvenajā mītnē dažādās struktūrvienībās kā vadība, biznesa un personāla pārvaldība, juridiskie jautājumi, informācijas tehnoloģijas, produktu izstrāde, mārketings un komunikācija, strādā 67 cilvēku. Uzņēmumam Hesburger ir savs ražošanas uzņēmums, kas atrodas Somijas pilsētā Kārinā. Tāpat tur atrodas arī Hes-Pro centrālā noliktava. Hes-Pro noliktavā strādā aptuveni 85 darbinieku.

Galvenā noliktava un loģistikas centrs Baltijā atrodas Saue pilsētā Igaunijā. Šobrīd tajā strādā 29 cilvēku, kuri nodrošina nepārtrauktu preču un izejvielu piegādi Hesburger restorāniem visās trīs Baltijas valstīs.

Standarta produktu izvēle

Hesburger produktu klāstā ietilpst burgeri, dažādi maltīšu komplekti, tortiljas, salāti, deserti un karstie vai aukstie dzērieni. Standarta produktu izvēlē ietilpst arī nageti, sojas pirkstiņi un sīpolu gredzeni. Papildus standarta produktiem Hesburger piedāvā saviem klientiem akcijas produktus, kas tiek periodiski mainīti.

 

 

Atjaunināts 20.09.2020