Pasaules līmeņa dārzeņu kotlete

Palielinoties veģetārā dzīvesveida piekritēju skaitam, dažādas gaļai līdzīgas dārzeņu kotletes ir kļuvušas populāras gan Somijā, gan citviet pasaulē. Reaģējot uz starptautiskajām tendencēm un jaunievedumiem “Hesburger” produktu izstrādes komanda izveidojusi savu gardo dārzeņu olbaltumvielu kotleti, kas satur zirņu, auzu un kviešu olbaltumvielas, kā arī lauka pupas un citas sastāvdaļas. Jaunā dārzeņu olbaltumvielu kotlete kā viens no VEKEsiera burgera pildījumiem, nobaudāma no 2020. gada aprīļa.

Meistardarbs no Kārinas Somijā

“Hesburger” dārzeņu olbaltumvielu kotlete, kas pēc izskata līdzinās gaļas kotletei, nenoliedzami ir mūsu produktu izstrādes komandas meistardarbs. Labāko garšu un sastāvu var atklāt tikai degustācijas ceļā, tāpēc  izstrādājot šo produktu, svarīgākā bija mūsu ekspertu garšas izjūta.

Mūsu dārzeņu olbaltumvielu ražotne ļauj pagatavot izcilas dārzeņu olbaltumvielu kotletes paredzētas tieši “Hesburger”produktiem. Šī ražotne, kas 2019. gada rudenī tika uzbūvēta Kārinā, Somijā, ir nozīmīgs “Hesburger” ieguldījums – mēs uzskatām, ka veģetāro produktu popularitāte turpinās augt un mūsu pašu ražotne kļūs par aizvien būtiskāku resursu to radīšanā.

Augsta standarta  saglabāšana

Mēs vēlamies saviem klientiem nodrošināt izcilas kvalitātes veģetāros produktus, lai izvēlēties veģetārās maltītes būtu vienkārši.